Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem egy srácot aki 10...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy srácot aki 10 évvel idősebb nálam és elhívott kávézni. Elmenjek?

Figyelt kérdés
Lehetek olyan naiv hogy csak a "haverom" akar lenni? 16/L

2016. aug. 6. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz, mi pasik minden nőre úgy nézünk! :)
2016. aug. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kedveled akkor adj neki esélyt:)
2016. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem akarnék semmit egy 26 évestől.De persze nem ismerem lehet , hogy jó fej meg minden...de őszintén..Egy 26 éves miért nem a sajat korosztályában keresgél?Mert biztos nem vágyik egy 16 évses csaj barátságára.Valami nagyon nem stimmelhet vele ha már csak az ilyen kis naív 16 éveseket tudja hülyíteni.De te tudod. 16/L
2016. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Pontosan ilyen válaszra vágytam. :)

Valami tuti nem oké vele :)

2016. aug. 6. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 25 éves vagyok, 20 év alatti lánnyal soha nem randiznék.


25F

2016. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért ne vágyhatna valaki egy nála alig fiatalabb barátságára?

Egyébként meg egy generációval ezelőtt (nem, az már nem a középkorban volt!) teljesen megszokott volt párkapcsolatban is a 10 év korkülönbség. Most meg hülyének nézik, ha valaki kicsit kedvesebb, és pár évvel idősebb.

2016. aug. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!