Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Utóbbi két napban megismertem...

Utóbbi két napban megismertem egy gyönyörű lányt melóban. Jól elbeszélgettünk együtt jöttünk haza mind két nap.2 évvel idősebb, mint én. Teszek ide egy kérdőjelet mert nem engedi máshogy kitenni a kérdést?

Figyelt kérdés

Itt jön a gond és a kérdésem:


Legjobb barátja egy fiú. Ettől félek, hogy vele összefog jönni.

Vasárnap gondoltam, hogy ráírok mert szombaton bulizni van és nem akarom zavarni.


Volt olyan, hogy kimentünk kajálni és csak ültünk csöndben pedig meló közben és hazafelé is sokat beszélgettünk.


Szerintetek hogyan csináljam tovább?

Nyáron megyünk baráti társasággal nagyon sok felé. Ha oda esetleg elhívom úgy, hogy az ő barátai is jönnek annak mennyi értelme lenne?

Mióta megszülettem nem voltam szerelmes, de most nagyon az vagyok.

Köszönöm előre is a válaszokat :)


2016. jún. 10. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
óóóó,de egyelek meg :) szerintem próbáld elhívni sok programra, beszélgessetek sokat és ha úgy kell lennie, ki fog alakulni szép lassan,csak ne görcsölj rá. Sok sikert :)
2016. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Most haverkodni akarsz vele vagy összejönni? Szerintem az utóbbi. Szóval hívd el valahova kettesben és tedd egyértelművé, hogy nem plusz barátot akarsz. Bókolj, érintsd meg, bűvöld el. Ez a behívom a barátaim társaságába és úgy csajozok nagyon visszaüthet, mivan ha valaki mással jön össze a haverjaid közül? Eléggé fatality lenne számodra.


Hogyha elmúltál 18 akkor legyél férfi és mutasd ki, hogy tetszik neked.

2016. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ő 18 most.

Ezt nem tudom, hogy hova hívjam el, mert érettségizik angolból 1 hónap múlva és arra tanul és nem akarom, hogy miattam ne sikerüljön neki.

Gondoltam arra, hogy valahova sétálni, de azt nem venné nagyon nyomulósnak, hogy kettesben elmegyünk sétálni?

Volt olyan ismerősöm akit e miatt hagytak ott, mert, hogy még nem igazán ismerték egymást és elmentek együtt valahova.

2016. jún. 10. 15:02
 4/15 A kérdező kommentje:
Bocsi a béna fogalmazásokért csak ezt nagyon nem szeretném elszúrni. :)
2016. jún. 10. 15:02
 5/15 A kérdező kommentje:

Arról mit gondoltok, hogy a legjobb barátja egy fiú?

Ettől félek még, hogy őt választja.

2016. jún. 10. 15:04
 6/15 anonim ***** válasza:
Az a fiú a barátzónába van. Nem fog 18 évesen összejönni vele mostmár. Mit érdekel téged az angol vizsgája? Gondolkozzon ő azon, hogy mivel tölti az idejét. Te oszd be a saját idődet, ő pedig a sajátját.
2016. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Fene tudja, hogy nyomulásnak veszi-e. De nem nyomulni akarsz? Most akkor összeakarsz jönni vele vagy sem? Ha igen, akkor nyomulnod kell...
2016. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azt a sétálós cuccost nem akartam írni csak közben beszélgetek másokkal is és összekevertem. Nem tudom mire hívjam el. Jár konditerembe, én is járok csak nekem most betegség miatt szüneteltetni kell egész nyáron. Gondoltam arra, hogy átbiciklizünk Békéscsabára Gyuláról azzal ellehet ütni az időt és utána nem tudom, hogy merre.
2016. jún. 10. 15:26
 9/15 A kérdező kommentje:

Mikor kint voltunk kajaszüneten akkor néha néha rám nézett és volt, hogy ránéztem akkor én is és nem fordult el egyből és csak nevettünk ezen.


Valahol olvastam azt, hogy ez azért van mert bejövök neki. Hát nagyon remélem :)

2016. jún. 10. 15:33
 10/15 A kérdező kommentje:

Egyébként, ez ilyenkor normális, hogy amiket eddig csináltam minden nap (pl.: játszottam haverokkal) azokhoz semmi kedvem? Egyetlen egy dologhoz van a konditeremhez de azt még nyáron nem csinálhatom. Haverok most is hívnak, hogy mennyek már velük, de nincs semmi kedvem, a lánnyal akarok lenni. Vasárnap írok majd neki, mert holnap lesz a bulija és ma nem ér rá.


Most ez lehet hülyeségnek fog kinézni de én is férfiből vagyok. Eddig ha elment előttünk egy jó csak akkor haverokkal mindig "oooh helóó" meg stb...

Most ma is szóltak mindig de nem néztem, mert nekem az az egy lány tetszik nagyon. (Ezt csak azért írtam le, mert nem akarom tartogatni)

2016. jún. 10. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!