Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket befolyásol egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket befolyásol egy lány szemszíne?

Figyelt kérdés

Ilyen szemszínről mit gondoltok? Az exem szerint fos-színű szemem van.


Ilyesmi: [link]


2016. aug. 7. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Fos színű? Mi a f-szom?


Az exed hülye.


Engem amúgy nem befolyásol ,csak vérvörös és sárga ne legyen. :DDD

2016. aug. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Aki szeret, az k*rvára leszarja, hogy milyen színű a szemed. Befog neki jönni.
2016. aug. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Az ex baratod egy idiota balf_sz..

En lany vagyok azert nem mondom hogy a fiukat befolyasolja-e a szem szin :)

2016. aug. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Akkor nekem is fos színű szemem van, jó tudni :D
2016. aug. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Deniel9 ***** válasza:
80%
Szerintem nem fos színű , szép színű. Nekem speciel kékes-zöld színű szemem van ami változik napközben és fény hatására:D 17/F
2016. aug. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Givin' Answers ***** válasza:
El sem hiszed, hogy mennyire nem érdekel.. Amm.. Barna szemed van
2016. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még a családtagjaim szemszínét se tudom, meg mikor valakivel beszélgetek egy óráig, nem emlékszem a szemszínére, pedig az ismerőseim szerint kimondottan jó a memóriám. Valamiért nem tudok koncentrálni és veszélyben érzem magam ha a másik szemébe nézek. Viszont pl van egy ismerősöm, akinek nagy, világos kék szeme van(a kék rész nagyon nagy a fehérhez képest) és még ilyen minta is van benne, és ez pl nagyon megnyugtató, de ez nagyon ritka, legalábbis én nem ismerek más embert akinek ilyen a szeme. Szóval csak nagyon ritján befolyásol.
2016. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

nem.

mindenki úgy szép ahogy van :) egyébként is aki szeretni fog az leszarja milyen szinű a szemed

2016. aug. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Így egymagában az égvilágon semmit..most gondolj bele , ott áll álmaid lánya ,de nem kék vagy zöld a szeme ezért le se szólitod? A legtöbb fiu ugyse a lányok szemébe néz szóval nembefolyásol semmit :D
2016. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
LOL XD, exed jó nagy fa.sz, de vicces
2016. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!