Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok! Van valaki,...

Fiúk/lányok! Van valaki, akinek az egyik metszőfoga csámpásan, ferdén áll és nem hord fogszabályzót? Ez befolyásol valamit? Pl, h nem lesz emiatt párod?

Figyelt kérdés

2015. júl. 3. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt fogszabályzóm szerencsére (nem volt nagyon vészes a dolog, de engem zavart), így nagyon szépek lettek a fogaim. :)


Bennem igénytelenséget kelt, ha valakinek nagyon ferdék a fogai (persze nem azt mondom, hogy centire pontosan álljanak, de amikor már tényleg tiszta kuszák.... az már nagyon gáz, főleg, hogy van rá megoldás)


Egyébként, ha nagyon szimpatikus valaki, akkor nem ez fogja eldönteni, hogy összejövök-e vele vagy sem.

2015. júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem alul torlódtak össze a fogaim (bölcsességfog... szeretem. :D) és sajnos perpillanat anyagilag sem engedhetem meg a fogszabályozást. Annyira nem feltűnő mondjuk, de nem tapasztaltam még ilyen hátrányát. :D Két barátnőmnek meg farkasfoga van vagy minek mondják, az egyiküknek vőlegénye van, a másik egyedülálló, de nem hiszem, hogy a foga miatt, szóval nem kell annyira ráparázni. :D

Azért ha megteheti az ember, jobb rendbe rakni. Nem csak esztétikai okból, de a fog is könnyebben romlik, ha rossz helyen van. :(

2015. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, van. Ismerősömnek ilyen a foga, egyik jóval kintebb áll, semmit nem befolyásolt nála. Csomó pasi nyomul rá a mai napig, bár 18 évesen megtalálta élete nagy szerelmét, és már van 3 gyermekük :). Nekem pedig kiállnak a fogaim, és egy modell barátom van, akinél jobbat el sem tudok képzelni! :)
2015. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Talán így kicsit könnyebb lesz elfogadni magamat.
2015. júl. 3. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!