Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-18 éves lányok! Őszintén,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyád Gibbonja :D kérdése:

16-18 éves lányok! Őszintén, titeket mennyire befolyásol, ha egy srác (a szülei miatt) pénzesebb?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 16:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Engem nem:D Inkább örülnék neki ha nincsenek milliói, mert a mi pénzünkkel szégyenkeznénk, meg rossz lenne, ha elkényeztetne...

16/L

2016. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Én nagyon rosszul érezném magam eleinte,amiért nekünk csak az alap szükségletekre telik,nekik meg mindenre,és tutira sokáig szégyenkeznék előtte! De ha őt nem zavarná,egy idő után talán kibékülnék a gondolattal ..talán :)
2016. ápr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Hát úgy velem legyen egy szinten pénzügyileg.
2016. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Nem lehúzni akarom anyagilag, hanem szeretni. Engem az sem zavarna, ha nem lenne pénze. Nem ez érdekel.:)

17/L

2016. ápr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Zavarna. Én szegény családból származok, sok mindenre nincs pénzem, és egyrészt nem akarok előtte szégyenkezni, másrészt bennem lenne az érzés, hogy mi van ha azt hiszi, hogy csak a pénzéért vagyok vele. Kellemetlen lenne.. :D 16/L
2016. ápr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Semennyire. Előny nem lenne, a barátomék nincsenek túl jó anyagi helyzetben mégis vele járok. Hátrány se lenne, ha nem akarná "megvásárolni" a szeretetemet. Nekem sokkal többet jelent egy kézzel készített ajándék, mint egy gyémántberakásos karkötő. 18l
2016. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
89%
Engem igenis befolyásol bármennyire nem szeretném számításba venni, hogy hogyan áll az illető anyagilag.
2016. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Az anyagias nagy többség pedig nem használja ezt az oldalt... :D :D XD XD
2016. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem zavarni, teljesen hidegen hagyna, hogy mennyi pénze van. Az a lényeg, hogy ne arcoskodjon és ne vágjon föl vele.
2016. ápr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem.:) Mondjuk előny, ha körülbelül ugyanúgy álltok anyagilag, mert akkor elkerülhetőek a kínos helyzetek, könnyebb elmenni ide-oda..:)

18/L

2016. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!