Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el, hogy meleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el, hogy meleg vagyok 14/l?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Nagyon sokat jelentene, ha segítenétek. Szóval én 14 éves vagyok árjöttem, hogy meleg vagyok és ez biztos. Még év elején én is féltem bevallani magamnak, de bekövetkezett és büszkén tudom már magamról. Anyukám viszont nem tudja (nincs apukám). Anyukámmal nem szoktunk komlyan beszélgetni soha. Valaki segítsen abban, hogy hogyan mondjam el ,mert én ebbe beleőrülök. Alakulóban van egy lánnyal valami és gondoltam most eljött az idő ,de hogy... Segítsetek légyszi napok óta csak sírok, mert nem tudom elmondani anyukámnal. A barátaim mind tudják és elfogadnak.

2016. aug. 8. 04:11
1 2
 1/14 anonim válasza:
84%

Hajnali 4-kor 14 évesen neten lehetni, nekem ilyeneket miért nem engedtek meg soha... jó mondjuk nyár van.


Jah tényleg a kérdés:


"Szia anyu, hát mesélted azt, hogy amikor egy fiú és egy lány nagyon szereti egymást akkor dolgokat csinálnak... hát én is tudom már ezt, csak a lányokkal."

2016. aug. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Anyukád ,hogy áll a témához?
2016. aug. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia! Először én megkérdezném, hogy mi a véleménye a melegekről.
2016. aug. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Givin' Answers ***** válasza:
30%
Leszbikus vagy, nem meleg.
2016. aug. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két év kellett, hogy felvállaljam ezt a családom egyik felének, a másik feléhez még nem állok készen. Csak akkor coming out-olj, ha úgy érzed, hogy biztos vagy a dologban és ha úgy érzed, hogy kész vagy elmondani. Hajrá. :)
2016. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden leszbikus meleg, de nem minden meleg leszbikus. Ahogy ugyan ez van a homoszexuális szóval...


Javaslom, hogy NE mondd el. Nem rá tartozik, ugyan is ez a te MAGÁNéleted. Nem éri meg semmit kockáztatni. Majd ha a saját lápadon is megélsz, akkor nyugodtan, dr addig vannak dolgok, amiket nem kell az orrukra kötni. Bár én tudom, hogy a sajátjaim hogy viszonyulnak hozzá... És van egy 15 éves barátnőm, akit pont múlt héten raktak ki otthonról...


16/L/L

2016. aug. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem idővel mondd el neki hiszen ő az édesanyád és joga van tudni. :) Szerintem várj vele még,ha nem volt még barátnőd nem tudhatod biztosan.Azt javaslom csak akkor mondd el ha már lesz egy hosszú távú kapcsolatod egy lánnyal.

16/Bi/L

2016. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nem értem a fentebbieket. Nyugodtan mondd el otthon, más ilyen korban a pasijával jár haza, az nem a "MAGÁNélete"? Az meg, hogy nem tudhatod biztosra amíg nem jártál lánnyal az hülyeség. Ennyi erővel egy hetero sem tudhatja, hogy hetero amíg össze nem jön valakivel? Igenis tudhatod.:) A kérdésre válaszolva pedig: szerintem mondd neki, hogy beszélni szeretnél vele és akkor mondd el, mikor csak rád figyel. Nem főz, vezet, filmet néz, figyeljen csak rád. Aztán esetleg kérd meg, hogy hallgasson végig, ne szakítson félbe és szedd össze mit akarsz mondani. Magyarázd el neki, mi mit jelent és mit érzel, mit vársz tőle (elfogadást, megértést). Lehet szüksége lesz majd egy kis időre, hogy feldolgozza, de ez természetes. Meg fogja érteni. Nekem is csak pozitív élményeim vannak. Hajrá csajszi! ;) 16/L/L
2016. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet. Még akkor se ha biztos vagy benne. Én is 14 éves tájt kezdtem rájönni hogy na azért van itt valami, de még most se tudja senki a családomból. Csak akkor gyere elő hogyha TUDOD (nem sejted, nem gondolod, nem 99%) hogy a szülőd pozitívan vagy semlegesen fog reagálni, illetve ellenkező esetben: a) el tudod tartani magad b) van hová menj hogyha a legrosszabb történik meg.

Ajánlom hogy egyelőre ne mondj semmit, a szülők jobbára azt mondják hogy 'elmúlik' vagy hogy 'ez csak egy ilyen korszak' stb.


16/bi/l

2016. aug. 10. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Annyira bírom ezt a "csajok vonzanak" dolgot. Műtsd át magad pasivá és akkor jó lesz minden. Hogy lehet lányként lányokhoz vonzódni? A többség csak kétszínű ribi.
2016. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!