Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam el egy lány...

Hogy mondjam el egy lány ismerősömnek, hogy meleg vagyok? Lányok ha voltatok már ilyen helyzetben, hogy fogadtátok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Én már voltam ilyen helyzetben. A legjobb barátom meleg.

Az elejétől fogva gondoltam róla, de kb. 2 év után merte csak elmondani.

Teljesen hidegvérrel fogadtam a hírt, csak annyit mondtam rá, hogy "mondj újat". :D :D

Persze ez egyénfüggő. Engem például abszolút hidegen hagy az emberek szexuális beállítottsága.

2014. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MrPifta ***** válasza:
őszintén és bátran. Ne félj
2014. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, a legjobb barátom (fiú) meleg. Amikor megismertem még nem tudta ő sem magáról, de mindig gyanús volt neki. Aztán egyszer egyre többet beszélt egy fiúról, de olyan kis aranyosan. Egyszer pedig kinyögte, hogy mi a helyzet. Rékérdeztem, hogy akkor Xy a barátja-e, mondta hogy igen, és kb úgy nézett ki, mint aki várja, hogy kiakadjak :D Nagyon megkönnyebbült, amikor gratuláltam neki a kapcsolatához és megöleltem. De én elég toleráns ember vagyok, nincs rossz véleményem a másságról, szóval ez egyénfüggő.


Szerintem előbb derítsd ki, mi a véleménye a dologról. Ha jól áll hozzá, akkor nagyobb az esély, hogy jól fogadja. Mondd meg neki, hogy bízol benne, és ez számodra fontos, szeretnéd, hogy tudja, stb. És ha te is lány vagy, akkor biztosítsd, hogy ettől még csak barátként tekintesz rá, ha esetleg attól félne, hogy viszonzatlan szerelem témába keveredtek.

2014. jan. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem kell meleg legjobb barát, én örülnék neki:3 Szóval szerintem simán mond el..nem fog elítélni és ha jóba vagytok akkor lehet ezentúl mégjobba lesztek vagy , hogy mondjam:D
2014. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen, beszélj vele. Ha, voltál olyan helyzetben, hogy a lány elkezdte pletykálni akkor el kell döntened hogy milyen jó barátnőd s érdemes-e beavatni.

Egy haverom most úgy járt, hogy a szülei fülébe jutott a dolog, olyan szép piros arca lett azóta hogy :D

2014. jan. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha a legjobb barátod megfogja érteni és még mindig a legjobb barátod lesz ;)
2014. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7%
Ha itt kérdezősködsz, akkor te nem meleg vagy, hanem csak egy kis csicska, boozi.
2014. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha pusztán ismerős akkor nem feltétlenül kell megtudnia..ha barát akkor nyugodtan elmondhatod neki...az ismerős/haver nem egyenlő a baráttal
2014. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!