Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan mondjam meg a meleg...

Hogyan mondjam meg a meleg barátomnak, hogy beszélhet róla?

Figyelt kérdés

A kérdés elég hülyén hangzik, de így van. Van egy férfi ismerősöm, aki valószínűleg meleg. Sosem illett a fiúk közé, aztán megismerkedett egy férfival- most állítólag barátok, de abszolút "túl a barátságon". Sokkal inkább úgy viselkednek, mint a szerelmesek, ragaszkodnak egymáshoz, sokkal mélyebb a kapcsolatuk, mint a haverkodós férfi barátságoknak.


Vannak meleg ismerőseim, látom, hogy hasonlóan éli meg a dolgokat, hasonlóan reagál. Nagyon sajnálom, mert rettenetesen magányos ettől. Nyilván nem azt várom, hogy lobogtassa a melegségét valahol, hanem hogy legalább beszélni tudjon róla, véleményt kérni. Más meleg ismerőseimmel is úgy vagyunk, hogy nyílt titok, ezért nem célozgatunk a házasságra, eltűrjük, ha nem hozza el a párját, nem ugratjuk még véletlenül sem.


Látom a srácon, hogy nagyon nagy feszültség van benne, mert nem tud beszélni a "barátjáról". A múltkor veszekedtek, mint a szerelmesek, és én sem tudtam igazán jól megvigasztalni, mert tettetem kellet, hogy csak barátok.


Szerintem sokkal könnyebb lenne a srácnak, ha beszélne róla. Ha nekem elmondaná, ezzel feljogosítana arra, hogy segítsek, kiállnék mellette, de a derült égből mégse kérdezhetem meg, hogy "Gondoltál rá, hogy meleg vagy?"



2015. nov. 17. 06:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
"Gondoltál rá, hogy meleg vagy?" Na ezt így tényleg ne kérdezd meg. Esetleg hozd szóba a "meleg" témát, beszélgetés közben hangsúlyozd, hogy te elfogadod, esetleg említsd meg futólag, hogy vannak meleg haverjaid. Ha látja, hogy te nem ítéled el, és akar beszélni róla, meg akar nyílni, akkor meg fog. De ne erőltesd.
2015. nov. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!