Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejön, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön, ha egy fiú kicsit tud zongorázni?

Figyelt kérdés
Itt nem a boci-boci tarkára gondolok.

2016. aug. 8. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
HA amúgy is szimpatikusa fiú, akkor adhat hozzá, de ha amúgy aprócska vonzalom sincs akkor ettől nem leszek fülig szerelmes.
2016. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

És mikor egy lány trombitazik, tenorkurtozik és hegedűl?!

Én abba bolonfulok bele, ha valaki gyönyörűen tud játszani egy hangszeren. Én magam is jól tudok. Kedvencem a trombita.

18/l

2016. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Anna0728 ***** válasza:
Nekem nagyon.A gyengém a gitáros fiúk.Szerintem azoknak a lányoknak jön be ez akik jártak/járnak zeneiskolába vagy tanulnak zenét. Nekem mindenképp bejönne
2016. aug. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt én is szeretem, ha egy lány tud játszani hangszeren.
2016. aug. 8. 16:17
 5/10 A kérdező kommentje:
Kort is légyszives.
2016. aug. 8. 16:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is imádok zongorázni :D Neked mik a kedvenc darabjaid? 16/l (Egyébként a kérdésre válaszolva, természetesen bejön, de önmagában nem elég)
2016. aug. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen.Bejönne 😊
2016. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Emma lili válasza:
Szerintem cuki
2016. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En nem jatszok semmin, jobb ha nem is probalok enekelni se, de nagyon bejon ha egy fiu zongorazik...:)

17/l

2016. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön ha egy fiú tud valamilyen hangszeren játszani, főleg ha elég jó. Én oboázok, furulyázok és gitározok

16/L

2016. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!