Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak bejön ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak bejön ha egy fiú tud zongorázni?

Figyelt kérdés

ha nem akkor milyen hangszeren játszó fiúk jönnek be a lányoknak leginkább?


az az igazság hogy kezdeni akarok valamit magammal...7éve van munkaviszonyom ez az első munkahelyem, de a lányok elkerülnek, pedig nem mondanám magam csúnya gyereknek.



2014. márc. 3. 02:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A zongora csodálatos hangszer. *-* Semmiképpen sem hátrány, sőt! :)
2014. márc. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én a gitárt tudnám ajánlani:) nagyon közösségi hangszer és ha jól bánsz vele akkor baráti körökben is erősen megállja a helyét. Szerintem ez minden lánynak bejönne.:D
2014. márc. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hosszú, fürge ujjak? Naná.. :P


Egyébként nekem bármi bejön..de komolyan.. Imádom a zenét. Lehet zongora, dob, gitár, hegedű, szaxofon, bármi..

2014. márc. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hangszerfüggő az, hogy bejössz-e valakinek vagy nem. Biztos erre is van példa, de ez maximum jó pont valakinél. Nekem például tetszik, ha valaki tud hangszeren játszani, a zongora meg különösen, de csak ezért nem mondanám valakire, hogy "bejön".
2014. márc. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem bejön(ne). :)

tudom ajánlani a gitárt, vaaagy nekem még a dob tetszik.

2014. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a lány, és a te stílusodtól is függ! De pl. ha magas vagy

hosszúak az újjaid és hegedűlsz vagy zongorázól az szexi :P

2014. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!