Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyan viselkedjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyan viselkedjek azzal a sráccal, aki szerelmet vallott nekem, de én csak barátként tekintek rá?

Figyelt kérdés
Szerelmet vallott, tudja, hogy számomra csak barát, de mégsem adja fel. Nagyon kedvelem őt, de nem ÚGY. És egyáltalán nem érdemli meg, hogy fájdalmat okozzak neki. Viszont ha továbbra is jóban vagyunk, fokozódhatnak az érezlmei, én meg nem akarom végig úgy látni őt, mint aki miattam szenved. :/

2016. aug. 8. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Élőben történt? Mert ha nem, jó lenne úgy megbeszélni
2016. aug. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
erre egy megoldás van. barátság. extrákkal.
2016. aug. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, élőben nem mondta. Viszont tett utalásokat, nem is keveset
2016. aug. 8. 23:05
 4/6 A kérdező kommentje:
A barátság extrákkal az meg is van (nem kell olyan komoly dolgokra gondolni)
2016. aug. 8. 23:06
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Már megint ilyen fogyatékos kérdés? Ha barátság extrákkal meg volt akkor mi a francért kell vele játszani ne közvetíts felé olyan jelet ,hogy tetszik neked ....-.-
2016. aug. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

legit

nem fogod elhinni

BARÁTKÉNT

2016. szept. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!