Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tekint szinte minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tekint szinte minden lány rám úgy, mit egy barátra? Azt mondják helyes vagyok és aranyos. Hogy viselkedjek, hogy ne csak barátként nézzenek rám?

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
kor ?
2012. nov. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mondjuk legyél önállóbb, legyen önálló véleményed, legyél magabiztosabb, és lehet túúl aranyos vagy, nem kell jó pofizni mindenkivel, úgy se érsz vele semmit, lehet kedvesnek lenni de nem mindig.
2012. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hm..... te egy jófiú típus vagy. Sajnos az emberekben a jót látod, s nem akarod őket megbántani.... S lányoknak nem a jó fiúk kellenek. Időnként legyél egy kicsit flegma. Legyél egy kicsit visszautasító. Ne legyen kedved hozzájuk mindig, s ezt lássák rajtad. Legyél önző is akár. Végső esetben pedig bunkó.

S így lassan rosszfiú leszel, s a legtöbb lány szétvetett lábakkal fog várni.


Na jó.. egy kicsit túloztam, de a lényeg benne van. Hidd el, nehéz lesz kilépni, s azoknál akik már beskatulyáztak nem is fog menni. De milyen sok csaj van még akik nem is ismernek, de meg fognak... Hajrá. Tegyél próbát.

2012. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
16
2012. nov. 11. 22:08
 5/10 Geta96 ***** válasza:
b@szd meg öket s másképp fognak nézni rád.
2012. nov. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem ne legyél bunkó, maradj olyan, amilyen vagy. Az úgyis csak megjátszás lenne, meg direkt senki ne legyen bunkó senkivel. Mellesleg ezt csak a hülye fiúk hiszik ,hogy mi bukunk a bunkó pasikra. A nő romantikus lélek, nem szeretjük, ha bunkóznak velünk. Inkább legyél türelmes, bár tudom, hogy ez nagyon nehéz. Előbb-utóbb összefutsz majd valakivel, aki nem csak barátkozni akar veled.
2012. nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Nem az, hogy a jófiúk nem kellenek, hanem nem kell állandóan kedveskedni. Meg kell találni azt a határt ami már nem seggnyalás. Önbizalom a finos, meg az, hogy életre való legyen, ne egy töketlen beszari alak.


21/N

2012. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Na, most nézd meg az előttem szóló válaszát. Szerinted ez a szívünk vágya? Köszi Geta, téged meg a villamos.
2012. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
*fontos
2012. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézz a szemükbe!No meg aki tetszik annak véletlenül érintsd meg a kezét és mond,hogy bocsi!
2012. nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!