Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még érez valamit irántam vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még érez valamit irántam vagy csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy sráccal.. akivel szakítottunk többször is. De egy idő után azt mondta,h maradjunk barátok,mert nem lenne az jó egyikünknek se ha nem beszélnénk. Ebbe bele is egyeztem. Volt mikor írt,h miújság.. egy kicsit beszélgettünk,néha írt. Júni vége fele írt megint.Utána valamelyik nap ránéztem az adatlapjára és láttam h kapcsolatba van egy pár hónapja. Ezen meg is lepődtem.

Nekem fura h még akkor is érdeklődik mikor egy elég romantikus és felhős kapcsolatban van..

Szerintetek érez még vmit? Vagy csak barátként tekint rám?


Korok: én 18L ő 22F


Köszi,h elolvastad :)



2016. júl. 29. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem kb. fél évvel ezelőtt ugyanezt csinálta egy srác. Szakítottunk két hónap után, de még irogattunk egymásnak. Először csak hetente aztán naponta, késöbb ugyanúgy mint amikor együtt voltunk, szinte állandóan. Olyan érzésem volt mintha megint össze akarna velem jönni és én el is gondolkoztam rajta, de aztán jött a csavar és olyat írt hogy ki akarja kérni a véleményem azzal kapcsolatba hogy hogyan szedjen fel egy csajt. A poén az egészben az hogy a nővel akkor ismerkedett meg amikor még együttvoltunk és elmentünk egy klubba. Az a csaj flörtt ott vele és ezen nagyon kiakadtam. De a lényeg az hogy úgy éreztem h totálisan átvágott és szarul esett az egész. Aztán vagy másfél hónapig jártak, de még mindig beszélgettünk és sokszor olyan volt mintha akarna valamit. Mikor szétmentek a csajjal utána mégjobban nyomulni kezdett és már majdnem beleegyeztem hogy jöjjünk össze újra. De mint kiderült közben még az előző cs*trivel is ugyanúgy beszélgetett mint ahogyan velem pedig akkor már három hete szakítottak. És rájöttem hogy mekkora egy nem akarom modani mi hogy egyszerre akar több nőt is talomba tart hol az egyikkel hol a másikkal kavar. És egy ilyen f*rokért rájöttem nem éri meg emészteni magamat. Nem tudom éa nem is értem mit gondolt hogy ha egyszerre több csajjal is kavar az egyik csak ráharap vahy mi? Szóval én csak azt javaslom hgy nagyon vigyázz az ilyen alakokkal mert nem biztos hogy úgy szeretnek ahogyan azt te is akarnád.
2016. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elolvastam amit írtál és lehet,h velem is csak ezért szórakozik. Sztem hagyom a francba,de lehet h előtte megmondom neki a véleményem ;)

Köszi :)

2016. júl. 30. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!