Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól még, hogy külsőleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól még, hogy külsőleg tőlem idősebb (30-40 éves) férfiak jönnek be még nem jelenti azt, hogy apakomplexusom van igaz?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha rossz kategóriába írtam.

16/L



2016. aug. 9. 03:11
 1/8 cidrimaci válasza:
75%
Attól függ milyen a kapcsolatod az apáddal. Az én első pasim 13 évvel volt idősebb nálam és nincs apakomplexusom. Csak így hozta az élet.
2016. aug. 9. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Nekem nagyon rossz a kapcsolatom édesapámmal.

Én is észrevettem már, hogy a 30-40-es korosztály jön be. Néha még én is elcsodálkozom magamon emiatt.

17/L

2016. aug. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Kár, hogy fordítva nem lehet, mert elítélnek érte.

Mármint hogy 40-es pasiként a fiatal lányok jön(né)nek be!

2016. aug. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet bennük van meg az a kisugárzás amit keresel. Ekkora korkülönbséget mondjuk kicsit soknak tartok, első körben 20-30 évesek között próbálj meg keresni inkább, abból valószínűbb hogy valami tartós is kialakulhat.
2016. aug. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Apámmal sosem voltam joban. Mindig tetszettek az idősebb férfiak, előny a szemüveg.

A mostani párom 23 éves, de szegény sokkal idősebbnek néz ki, én meg 16 vagyok. Néztek már az apjának. Kicsit olyan, mintha az apám lenne tényleg, rengeteget foglalkozik velem, terelget, segit. Nekem ez kell.

2016. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokan hajlamosak azonnal ráfogni, de ez még nem feltétlenül apakomplexus.


#3: te meg honnan vetted ezt a butaságot?

2016. aug. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
A főemlősökről ránk öröklődött atavisztikus ösztönök ezek. A csimpánzoknál, gorilláknál a hímek ezüstös háta, a férfiaknál az őszülő halánték mágnesként vonzza a lányokat. Így van ez, amióta világ a világ.
2016. aug. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A családom teljesen rendben, apukámmal is jóban vagyok:)
2016. aug. 31. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!