Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom és köztem 18 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom és köztem 18 év korkülönbség van. Általában én gondolkodásilag, ő pedig külsőleg egyensúlyba tudjuk hozni a másikhoz magunkat. Mégis néha attól tartok, h nem tudom, hogy igazán mire is van egy ennyivel idősebb férfinak szüksége?! én 21 vagyok

Figyelt kérdés

Kérném a hasonló szituációban levő férfiak véleményét, h nekik mi jó és mi rossz?! Mivel lehet levenni a labatokrol? Milyen programok nem unalmasak és "gyerekesek"?!

Előre is köszönöm!


2011. dec. 12. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
én 30 vagyok a barátnőm 21,őszintén szólva én soha nem figyeltem arra hogy mit csinálunk és mi gyerekes és mi nem..én jól érzem magam vele és ő is velem a többit meg lesz.arom,ha nem tetszik neki a viselkedésed akkor keressen magának egy annyi időset mint ő maga...
2011. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
még annyi hogy ne akarjál te 21 évesen úgy viselkedni mint egy 39 éves...éld a korodnak megfelelő életedet és ne akarjál megfelelni egy 39 éves embernek..keressél egy fiatalabbat,mondjuk egy 30 év körülit ha az idősebbekre buksz...
2011. dec. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Ha egy férfi 39 évesen gondolkodásilag hajlandó egyensúlyba hozni magát egy 21 éves nőhöz,külsőleg pedig szintén 21 évesnek akar látszani, az nem férfi,csak egy nagy gyerek.

Köztetek egy generációnyi korkülönbség van. Ennek úgy a gondolkodásban,mint a külsőben meg kellene jelennie.

Akkor tudnád,hogy mire van szüksége egy 38 éves férfinak.

27/

2011. dec. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Félreértitek a témát.. Teljesen jól működik minden! Csak előre gondolkodva szeretnem,ha nem laposodna el a kapcsolat.. És program ötleteket vártam,meg h mivel szerezhetek neki jó pillanatokat.. Nem bukok az idosebbekre.. Mindig elleneztem a nagy korkülönbséget,de "megvertek" érte.. Életemben először vagyok szerelmes és nagyszerű ember...

És nem szánt szándékkal vagyok agyban eretebb a koromnal.. Nekem ezt dobta a gép.. Neki pedig jók a génjei és egy 10-est simán letagadhatna...

2011. dec. 12. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
még nem jöttél rá, de idővel rá fogsz, hogy csak dugni vagy jó neki, a többi csak körítés, akkor is, ha úgy érzed (most még), hogy nem. csak arra kellesz neki, aztán ha lesz egy normális kapcsolatod később akkor majd verheted a fejed a falba hogy vénember p.csét nyálaztad fiatal korodban, ahelyett hogy normális kapcsolatod lett volna... majd gondolj vissza erre amit írtam 5 év után
2011. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem hegyibeszédet meg fejtagitast kertem.. Ha lelki problémád van ne itt eld ki legyszives..ha dugni kellek csak neki akk így jártam majd megkövezem magam érte.. viszont neki jobban hiszek mint egy ismeretlen embernek aki sztereotípiák szerint él... De köszi a hozzászólást.. Ilyen negatív ember nem szeretnek lenni soha.. És lehet ink rad is rad férne egy kis fiatal társaság h legyen egy kis életkedved:);)
2011. dec. 12. 20:52
 7/8 mountain ***** válasza:
100%
Még jó,hogy működik!!!! Basszus,felejtsék már el az emberek,ezt a korkülönbséges mizériát,hogy ők majd megmondják,két ember között mi működik,meg mennyi lehet a korkülönbség!
2011. dec. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mizu veletek, együtt vagytok még?
2018. okt. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!