Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemtudom elfelejteni, szeretem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom elfelejteni, szeretem mit csináljak? Úgy érzem megőrulök.

Figyelt kérdés

Leszögezem 12 éves lány vagyok. Aki evvel akkar csesztetni,most rögtön mehet el,mert nem érdekel.


Tavasszal,azthiszem márciusban elkezdett tetszeni egy fiú (én most megyek 7-be,ő 8-ba). Ráírtam ,de nem válaszolt ,ezért letiltottam (😂) .

Egyszer a 2osztály egyutt elment uszodába és ő akkor végig velem volt(hát mit ne mondjak,csodás volt❤) aztán visszamentunk suliba és ebéd után lejött az osztályomba és mondta ,hogy ha a buszmegállóba megyek akkor szivesen elkisér és én persze beleegyeztem,de mikor kimentunk a suli elé akkor az apukája várt rá mert hogy elkell valamit intézniuk.

Ezekután minden nap jött az osztályomba ebédszunetbe. Ilyenkor nem történt semmi érdekes. Telt az idő és kiderult ,hogy anorexiás vagyok(erről csak a családom tudott). Mondig borzalmas kedvem volt. Egyik hétvégén ez a fiú rámírt az uncsitesója fbjéről (aki az osztálytársam,azt hittem,hogy ő írt) és kérdezgetett,hogy tetszik e nekem az a fiú,aztán nehezen kiszedte belőlem hogy igen. Majd (időközben rájöttem ,hogy az a fiú levan tiltva,ezért visszavontam a tiltást) rámírt a saját fbjéről,beszélgettunk. Aztán suli végen elérkezett az osztálykirándulás. A 2osztály egyutt ment egy 2 napos kirándulásra ,ahová busszal mentunk ,az út pedig 5 órás volt😵. Az egyik pihenőnél a fiú mellém ult és aztán végig egyutt utaztunk. Útközben ott hadonásztam magamnak össze vissza(😂) Ő látta rajtam ,hogy rossz kedvem van kérdezgetett ,de nem mertem neki elmondani az anorexiát. Egyszercsak megfogta a kezem (hátra ultunk és a tanárok nem láttak) majd megkérdezte,hogy lennék e a barátnője ,perszehogy igent mondtam 😍 Én voltam a világ legboldogabb embere. Aztán megérkeztunk (felvitte a bőröndömet meg minden tök kedves volt😊) és bementem a szobájába azaz Ő hívott be és megcsókolt . Ahh csodás volt❤ Ezután minden tökéletes volt ,a hazafelé vezető út közepéig. Aztán én odaultem a barátnőmhöz ,Ő pedig a haverjához (akinek tetszem és féltékeny lett) és telebeszélte a fejét a fiúnak ,hogy én ő lebeszélem(ami nem igaz). Másnap suliba nem jött hozzám ,hozzám sem szólt. Mindenkinek azt mondta ,hogy mi már szakítottunk(ami nem történt meg) .

Én az egész szunetemet úgy töltöm ,hogy esténként sírok,vagdostam magam és ma mondjuk reggel négykor aludtam csak el. 7kor meg fel is keltem (amúgy e pár hónap alatt kijavultam hála istennek az anorexiából). Próbáltam a fiúval amúgy beszélni de nem válaszolt💔😭😭😢

U.i:Helyesírási hibákért bocsánat.



2016. aug. 9. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

"és telebeszélte a fejét a fiúnak ,hogy én ő lebeszélem"na ez az a tipikus pont hogy mi van ??? o.O a másik meg hogy mit kell ezen túlreagálni,hisz ahogy írtad csak pár napig voltatok együtt ,ráadásul a srác is elég gyerekesen döntött..nem kérdezett meg hogy tényleg ez és ez van,nem beszéltetek meg semmit,csak így magában el el is döntötte hogy szakított veled ..És már ebből látszik hogy ez nem is volt igazi kapcsolat ,mert ha az lett volna akkor bízott volna benned,és egyből ment volna hogy kérdőre vonjon ,és hogy megbeszéljétek a félreértéseket.Szóval egyáltalán nem értem hogy miért vagy így kiakadva ezen ,és hogy miért csonkítod magad (na ez már hülyeség,főleg hogy egy gyerek miatt ..) .De ha még ennek ellenére is megakarod beszélni vele a dolgokat(ami már felesleges,mert a gyereknek még nagyban ott a tojáshéj a seggén) akkor ne arra várj hogy fb-n vissza írjon ..legalább te legyél annyira tudatában a dolgoknak ,hogy nem szarakszol én egyszerűen felkeresed,és addig nem hagyod békén amíg meg nem beszéltétek ,mert ez így nem állapot ...Ennél már láttam sokkal durvábbakat is ,mégse vagdosta senki se magát ,pedig aztán igazi kapcsolatok voltak,nem mint ez ...Nem akarlak leszólni ,de látszik hogy még gyerekek vagy..és mielőtt belemész egy kapcsolatban ,gondolj bele hogy az mivel járhat.De ha kockázat ellenére is belevágsz akkor tessék ,de aztán ne GYK-n sírj hogy neked milyen rossz ..mert szerintem neked még nem való egy teljes kapcsolat .

Sajnálom hogy ilyen nyers voltam ,de szerintem ez az igazság :/ 17/f

2016. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Szia


Őszintén szólva nem érdemli meg hogy szeresd vagy hogy egyáltalán egyetlen könnycseppet is ejts érte. Ha neki ennyit jelentettél hogy a haverja szövegelése elég volt ahhoz hogy eldobjon, akkor hagyd a fenébe. Tudom hogy nagyon nehéz, de hidd el hogy találsz nála 100x jobbat. Olyat aki megbecsül és vigyáz Rád.

Fel a fejjel kicsi lány :))


23/F

2016. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én hagynám a p.... Ha lány lennék. Ez a tipiku: "felszedtem egy csajt oszt menő vagyok" gyerek. :) 15/F
2016. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Én nem csesztetni szeretnélek a koroddal, de ezért nincs értelme ennyire fiatalon ilyen kapcsolatba kezdeni. Hihetetlenül éretlenek vagytok mindketten, ha egy ilyen semmi helyzetet sem voltatok képesek kezelni. Egyébként felőlem lehetne egy 12 évesnek "barátja", adjon neki puszit, fogja meg a kezét és kész. De csak akkor, ha azért valamennyire érettek és tudnak kezelni dolgokat.
2016. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytokmindenkinek ment a zöld kéz.
2016. aug. 9. 13:06
 6/11 striga ***** válasza:
70%

Atya. Úr. Isten. :))

Mint valami szappanopera. Figyelj, 12 évesen hova a fenébe kell neked pasi? Akire jelzem te írtál rá, amit nem kellett volna. A viselkedéseden látszik, hogy még gyerek vagy. Ráírsz, nem ír vissza s letiltod? Kicsit fogd vissza magad. Azt se tudod ki ő és bele mész abba, hogy a barátnője legyél? Ismerkedni kell előbb - nem öt órát - aztán jön a többi. De a srác se egészen normális. Meg egyébként is, vagdosod e miatt magadat? Hát komolyan... kicsit gondolj bele az egészbe, megéri egy suttyó miatt tönkre tedd magad?

Ha hallgatott a haverjára az az ő baja, felejtsd el a srácot és lépj tovább. Jesszus.

2016. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A leírás legelején leszögeztem valamit. Honnan tudod hogy nem ismerem? 2 éve ismerem de csak tavasszal tetszett meg.
2016. aug. 9. 13:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, nincs értelme egy ilyen miatt sírnod és vagdosnod magad, még fiatal vagy, jön nála még 100x jobb is, aki majd törődik veled, ne szomorkodj :)
2016. aug. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
12 éves, anorexiás, vagdossa magát. KONNYEKIG HATÓDTAM CSILLAGOM
2016. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudod nem sajnáltatni jöttem ide magam. Csupán pár tényt közöltem. Ha nem tetszik légyszives ne kommentelj
2016. aug. 9. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!