Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondta ezt? Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta ezt? Többi lent

Figyelt kérdés
A barátnőimmel felelsz vagy merszeztünk, és azt mondták hogy hívjam fel azt aki tetszik nekem, és mondjam meg neki hogy tetszik nekem, és miután meghallgattam a választ csak az után mondhatom hogy felesz vagy merszeztümk, és mi ugyebár arra számítottunk hogy azt mondja hogy nekem nem vagy hogy nekem is. De csak annyit mondott hogy jó! És én ezzel mit kezdjek? Az mit jelent hogy jo?
2016. aug. 9. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet rosszkor hívtad, lehet hallotta a barátnőidet.
2016. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja, lehet, köszi:)
2016. aug. 9. 14:14
 3/3 A kérdező kommentje:
Bár megkérdeztem hogy zavarom e és azt mondta hogy nem, és a barátnőim meg direkt egy másik szobába voltak, hogy ne röhögjem el magam :/ de mondjuk lehet hogy gondolta hogy csak szivatom
2016. aug. 9. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!