Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratom azt mondta, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haruman kérdése:

A baratom azt mondta, hogy miattam soha nem fog ragyujtani. Miert tette meg megis?

Figyelt kérdés
Nem kertem tole hogy ne gyujtson ra, de o akkor is bizonygatta hogycsak miattam nem gyűjt ra tobbet, mert tudja hogy nem szeretem.Tegnap este korán lefekudtem, úgyhogy nem tudtunk beszelni mint szokunk. Ma reggel pedig par Snap fogadott. Azt elsőn közölte velem hogy reszeg, a masik snapen pedig az hogy cigizik, egy ilyen 'yeaaaa' felirattal. Kissé ugy éreztem hogy provokál es most nagyon csalódott vagyok. Azt tudni kell hogy amugy nem dohányzik, csak a barátaival ha bulizni megy.Mit csinaljak? 16l a baratom 17eves

2016. aug. 3. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha lancdohanyos volt akkor qurva nehez leszokni es raadasul be volt b@ szva...

Lehet a baratai provokaltak hogy cseszegessen.

Mindenkepp beszeljetek meg!

2016. aug. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak szimplán beb*szott és nem nagyon tudta hogy mit csinál...

Hát ha csak társaságban szokott dohányozni akkor nem hiszem hogy láncdohányos lenne, szerintem csak látta hogy a barátai is rágyújtanak vagy esetleg megkínálták és elfogadta.

Esetleg beszéljétek meg.

2016. aug. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat! Most nem igazan szeretnek beszélni vele, mert felek hogy nem lennek kedves es nem akarom megbantani. De mindenkepp megbeszélem ezt vele, ment a zöld :)
2016. aug. 3. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!