Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön ha egy fiú tud verseket írni, és versben fejezi ki a szeretetét irántatok?

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az hogy tud verseket írni az jó és díjazom is :) ,de nekem az, hogy versben mondja el, hogy mi érez irántam egy kicsit nyálasnak tartanám. De én amúgy sem vagyok az a romantikus alkat ;)
2016. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg TUD verseket írni, és nem csak valami rímekből álló szarokat, akkor igen, eléggé "bejön".
2016. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. De persze akkor, ha azért máshogy is ki tudja mutatni az érzéseit.
2016. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Értékelem, ha valaki tud verseket írni, de engem nem nagyon vonzanak
2016. aug. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Aranyos dolog :3
2016. aug. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mivel magam is írok és nagyon vonz a romantika engem ezzel le lehet venni a labamrol.. Még ha nem is profi munka.. A barátom is tudja mennyire fontos nekem az írás és néha esténként mindig máshogy elmeséli azt ahogyan össze jöttünk vagy belefuzi amit érez irántam.. Pedig ő inkább sport ember ^^18L
2016. aug. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kaptam már elég sokat, de őszintén.. szarom le:D egy jóóó petting után vad szex sokkal többet ér. Inkább a rövid romcsi/megmosolyogtató smseket szeretem alvás előtt.
2016. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pasimvagy!! ;)
2016. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon nyálas nekem bejön
2016. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szeretem a verseket, én is szoktam írni, olvasni is, szóval nagyon örülnék, szívesen olvasnám, amit ír. Egy-két nekem szóló, visszafogottabb versnek nagyon örülnék, de ha egyfolytában nyáladzana, azzal kikészítene. 18l
2016. aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!