Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Borzasztó rossz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Borzasztó rossz nélküle.

Figyelt kérdés
Lassan masfel eve ismerjuk egy lannyal egymast, kapcsolatot nem akart meg es most sem akar senkitol sem, viszont 1 honapja kott egy srac, es a lany szerint szerelmes lett belé. A mi dolgaink inkabb fb-n folytak, szemelyesen ritkan talalkoztunk, nem ez a kimenos tipus. Lenyeg, hogy igazabol olyanok voltunk mint egy pár, tehat szeretlek es tarsai... ma kicsit kiakadtam, rakerdeztem hogy tenyleg szereti e a fiut, azt mondta igen, es engem csak baratkent szeretett. Annyira nem tudom felfogni... masfel evig akkor csak szivatott? Es egymas legjobb baratai voltunk, mindent elmondtunk egymasnak. Raadasul a baratom akar még maradni... legyszi ha nem is itt de privatban irjatok. o 17 lesz nemsokara. En 20

2016. aug. 9. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
izé, nem voltatok egy pár, csak bemesélted magadnak.
2016. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem. De ilyeneket nem mondunk egy baratnak, hogy jobban szeretlek mineennel... meg nem is tudod mennyire szeretlek
2016. aug. 9. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
ha 1,5 évig ilyen töketlen voltál egy kis fiatal, tapasztalatlan csajjal, akkor úgyse lehet neked megnyugtató dolgot mondani.
2016. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megkozelithetetlen volt. Hidd el probaltam mindent vele kapcsolatban. De nem akart. Mjkindegy... koszi azert.
2016. aug. 9. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Bekerültél a friendzoneba, már nem pasiként tekint rád, akit kíván, hanem sima barátként aki szóba sem jöhet.
2016. aug. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen igen, sajnos igy van, sokat agyaltam a dolgon. Koszonom a valaszt! :)
2016. aug. 10. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!