Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok az alacsony, nagyon izmos fiúkról?

Figyelt kérdés

2016. aug. 10. 12:54
 1/7 anonim válasza:
Nem jon be.
2016. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Oszinten megmondom, szerintem ez a legrosszabb kombo. Az alscsony fiukhoz inkabb a normal testalkat illik, nem tudom, de engem a kigyurt alacsony fiuk valamilyen kis mmorpg figurara emlekeztetnek.


16/L

2016. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

170 centimmel nem jönnek be. Egy olyanért aki több mint 170 cm , kockahas, izmos de nem nagyon, halni tudnék :D

De lehet majd lesz olyan lány akinek ez tetszeni fog:)

17/L

2016. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyok túl magas ezért tetszene, de ha magasabb lennék nála akkor nem.
2016. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minigorilla
2016. aug. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De most komolyan,mitől férfiasabn egy magas villanyoszlop,mint egy alacsonyabb,izmos fiú?
2016. aug. 10. 18:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez attol fugg

Tegyuk fel h te vagy 167 cm es full izom. Most egy 150 cm-es csajszinak ferfiasnak fogsz tunni, hiszen csaknem 20 cm-el magasabb vagy nala, amitol ugymond vedelmet ebresztesz benne

Na most ugyanezt ne vard mar el egy naladnal magasabb vagy veled egymagas, esetleg toled 1-2 centivel alacsonyabb notol. Hiszen o nem fogja annyira "vedve" erezni magat melletted. Minden viszonyitas kerdese. Keress magadnak pici lanyt.

2016. aug. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!