Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idéntől kollégiumba fogok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idéntől kollégiumba fogok lakni. Mire kellene felkészülnöm?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok. Szeptembertől kollégista leszek. Hallottam egy dolgot, amire rá szeretnék kérdezni, hogy tényleg így van-e? Igaz, hogy ilyenkor beindul a "buzulás" ,közös masztik, pucérkodás és hasonlók? Meg, hogy lehet,hogy meg fognak erőszakolni, fogdosni fognak meg ilyenek? Volt ismerősöm, aki ebben a kollégiumban volt és neki is voltak ilyen gondjai...

Válaszokat, tanácsokat várok, főleg olyanoktól, akikkel történtek már hasonlók. Hogyan kell kezelni ezeket a helyzeteket? Vagy fogadjam el, hogy ez ilyen és így működik?



2016. aug. 10. 14:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
Nyugi, tuti lesz beavatás de nem hiszem hogy buzulás lenne. De ha mégis akkor verd szét őket,vigyél védelmi eszközt.
2016. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
41%
Szia! Én is 15 vagyok és én is kollégiumba megyek. Pacsi! :D
2016. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
83%

Én 14 vagyok, én is kollégiumba megyek, ez a közös maszturbálás dolog olyan ,hogy mások akarják csinálni egymásnak csinálják de én nem leszek benne.


Ez a megerőszakolás fogdosás meg tuti nincs, mert az azért durva lenne.

2016. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
Énis 15 vagyok!Figyu közös masztizás,meg erőszakolás biztos hogy nincs! Csak legyetek magabiztosak! Ha nem akkor NEM! Semmit nem erőszakolhatnak rátok!
2016. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%
Inkabb a bulizas, meg pialas szabad idoben a varosban (persze mertekkel mert ha eszre veszik h ugy mesz vissza kibaxnak a suliboool)...buzulas meg eroszakolas....ez nem borton baszus
2016. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Hát remélem tényleg nem lesznek ilyen gondjaim. :) mentek a zöld kezek!
2016. aug. 10. 15:38
 7/28 anonim ***** válasza:
63%
Sose hajolj be aszappanért!
2016. aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%

Szia! 15éves fiú vagyok, most megyek 10. be, és már egy évet jártam koleszba. Ezek amiket leírtál mind hülyeség. Szerintem az ország legdurvább kollégiumába járok, de semmi ilyesmi nem volt. Arra készülj, hogy a fürdőbe tobben lesztek, és nincs függöny. De mi megoldottuk. Egy seprut fel kell tenni a ket elvalaszto falra, es rateriteni egy törcsir.

Készülj a minden napos részegségre, arra hogy lehet hogy rá szoksz a cigire, stb.. Inkább ilyenek történnek egy koleszba, nem olyanok amiket leirtal :D

2016. aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a megnyugtató szavakat! :)
2016. aug. 10. 16:29
 10/28 anonim ***** válasza:
97%

Ezt kitől hallottad? :'''D

Három éve vagyok koleszos, soha még csak a legapróbb jele se volt buzulásnak...

De azért van mitől félned mert a koleszos ágyak alatt sok a szörny mert nincs ott anya hogy elkergesse :'D

2016. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!