Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idéntől kollégiumba fogok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idéntől kollégiumba fogok lakni. Mire kellene felkészülnöm?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok. Szeptembertől kollégista leszek. Hallottam egy dolgot, amire rá szeretnék kérdezni, hogy tényleg így van-e? Igaz, hogy ilyenkor beindul a "buzulás" ,közös masztik, pucérkodás és hasonlók? Meg, hogy lehet,hogy meg fognak erőszakolni, fogdosni fognak meg ilyenek? Volt ismerősöm, aki ebben a kollégiumban volt és neki is voltak ilyen gondjai...

Válaszokat, tanácsokat várok, főleg olyanoktól, akikkel történtek már hasonlók. Hogyan kell kezelni ezeket a helyzeteket? Vagy fogadjam el, hogy ez ilyen és így működik?



2016. aug. 10. 14:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
86%
#8-as, nálunk sincs függöny de mi úgy oldottuk meg hogy nem vagyunk szégyenlősek :P
2016. aug. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
48%
Készülj fel hogy, a legtöbb koliban a zuhanyzó előtt nincs függöny, így nem tudom, de pl a borotválkozás elég kinos, meg már maga a zuhanyzás is kezdetben. Én még most se tudtam megszokni, és probálom ezt vasárnap megoldani, de pl hónaljat azért hétközbe is kell, meg hát intimterületen is elég kinoos... 16/L
2016. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
100%
Nyugi, nem lesz semmiféle ilyesmi!
2016. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Rendben. Azt hiszem megnyugodtam. A zuhanyzással nem lesz gond, mert nem vagyok szégyenlős, azt hiszem nincs mit szégyelnem. Köszönöm a válaszokat! Mentek a zöld kezek!!!
2016. aug. 10. 23:00
 15/28 anonim válasza:
71%

figyu.. én profi kollégista vagyok. mindent elmagyyarázok ami érdekel.

és igenis, van közös maszti.

2016. aug. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
87%

de a közös répázást ne tekintsd buzulásnak.

ez a koleszos élet velejárója.

rengeteg a meztelenkedés.

az én szobatársaim kb mindenhova ruha nélkül jártak.

2016. aug. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
100%
Nincs se buzulás se erőszakolás. Engem először az zavart, hogy a fürdő tök nyitott és mindenki mindenkit lát. Mégsem volt sosem buzulás meg megerőszakolás sem :D Sztem túl sok amerikai filmet nézel. Ja és amúgy még közös masztik sem voltak sosem pedig 6an vagyunk egy szobában és nem is érdekel ki hogy oldja meg.Szal ne parázz, hanem inkább arra vigyázz ne legyél alkesz vagy ilyesmi :D 17/F
2016. aug. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
79%
16-os: persze mindenhova meztelenül XD Nehogy bevegye valaki ezt a szöveget csak egy vén buzeráns aki itt akar ismerkedni fiatal fiúkkal. Nehogy valaki is elhiggyen neki bármit is!
2016. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
18-as nyugodj meg nincs abban semmi ha valaki meztelenül van a koleszban szobában, ismerős dolog nálunk is, de csak úgy diszkréten :D
2016. aug. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
48%
17 éves vagyok nem venember xdd
2016. aug. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!