Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is rosszul esne ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne ez a dolg, esetleg fel lennétek háborodva?

Figyelt kérdés

Az lenne a kèrdèsem,hogy jogosan bánt-e az,hogy már majdnem másfèl ève együtt vagyok a barátommal ès soha semmi ajándèk nincs.

Nem vágyok milliós ajándèkokra..nekem elèg lenne egy kis csoki is (nem azert mert nekem az ajandek vagy ilyesmik szamitanak)de azt sem szoktam tőle kapni

Másfèl èv alatt sem karácsonyra,sem èvfordulóra,születès vagy nèvnapra nem volt ajándèk..

Mivel ő a fiú èn ugy èreztem,hogy èn csak akkor szeretnèk neki ajándèkot venni ha már èn is kaptam tőle valamit..de semmivel nem lepett meg másfèl èv alatt...ez nekteknis rosszul esne?

Elnèzèst az èrtelmetlen szövegèrt..:\



2016. aug. 10. 16:36
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Persze hogy rosszul esne, nagyon nem szép dolog, hogy sosem ad semmit.
2016. aug. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Célozgas neki egy dologra pl mentek a városba látsz a kirakatba egy ruhát ami tetszik és hátha megveszi neked vagy esetleg elmenétek együtt egy boltba ott mond el hogy jól esne valami csokoládé vagy ilyesmi és hátha megveszi vagy mond el neki hogy kicsit rosszul esik neked.
2016. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Már mondtam de ez nem változtatott semmit
2016. aug. 10. 16:50
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
#2 válaszoló vagyok én fiú szemmel írtam neked és igazából ha nekem lenne olyan barátnőm akit szeretek annak még azt is megvenném amire nincs pénzem XD nem tudom beszélges el jó mélyen a pasidal ezt tudom javasolni
2016. aug. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nos.. felháborodva tuti nem lennék, de mindenképpen fura. Feltételezem így nevelkedett, máskülönben nem lenne ilyen gond.
2016. aug. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Felháborodva èn sem vagyok...csak iszonyúan rosszul esik..nem nagy ajándèkra vágyom..csak arra,hogy egyszer megmutassa,hogy fontos vagyok neki ès hogy szeret..persze tudom hogy ezt nem az ajándèkkal kell..de ha egyszer meglepne valamivel,az jobban esne mint gondolná..
2016. aug. 10. 22:01
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha másfél év alatt semmit sem kaptál tőle, az elég szánalmas. Én a barátnőmnek 3-szor adtam már ajándékot az 1 hónap alatt, és se névnap se születésnap. Én is kaptam tőle viszont, amikor egy hónaposak lettünk. Ha az sem segített, hogy elmondtad mit szeretnél akkor nem kis baj van..

Ennyire nem állnak jól anyagilag a fiú szülei? Lehet ez is közre játszik, csak merné Neked elmondani..

Én mindig azon vagyok, hogy a barátnőm kedvében járjak, de ezek szerint a Te barátod nem.

2016. aug. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

De jól állnak anyagilag..dolgozik ő is ès az apja is..voltam már többször is náluk,szóval nem tudná elsunnyogni,ha ez lenne a baj

Mindig csak ígèrget,hogy majd kapok ezt-azt...de ebből sosem lesz semmi..

2016. aug. 11. 13:54
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nekem is nagyon rosszul esne szerintem ez nagyon csúnya dolog meglephetne téged ha máskor nem is, de szülinap karácsony névnap évforduló adhatott volna.
2016. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Meg volt beszèlve,hogy karácsonyra közös ajándèkunk lesz,de akárhányszor szóba hoztam állandóan elterelte a szót..

Èrdemes lenne,ha meg próbálnám èn meglepni valami kicsi ajándèkkal,aztán hátha ő is èszbe kapna?

2016. aug. 22. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!