Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mekkora hátrány az, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mekkora hátrány az, ha csak a legkisebb ( 70/A) melltartó jó rám? Mennyire normális, hogy emiatt "rosszul" érzem magam?

Figyelt kérdés

Engem ez nagyon zavar, főleg ha látom, hogy a korombelieknek, sőt a nálam 2-3 evvel fiatalabbaknak is nagyobb melle van (push up nélkül), mint nekem és mellé még az alakja is nagyon jó.


Fiúk, nálatok ez mekkora hátrány?

Mennyire zavar titeket?

Mit tehetnek, hogy ennyire ne zavarjon a dolog?


Kort is legyszi :)


16/L



2016. júl. 14. 16:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
75%

Nem hátrány, habár én a közepes melleket szeretem, de ha valakit szeretek, akkor elfogadom úgy :)

Semmennyire nem zavar, max ha téged zavar és panaszkodsz róla, na az már zavarna.

Keress valakit, aki elfogad így.

17F

2016. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
82%

Hidd el, jobb mintha 85C-s mellekkel mászkálnál ;)

Így legalább tényleg olyan fiúval fogsz "összejönni", aki tényleg önmagáért szeret :)

(Amúgy sokáig nekem is ez volt a bajom, hogy "úristen mit fog szólni a jövőbeli pasim...", de szerencsére mostanra elmúlt :D)

16/l

2016. júl. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
89%

Jó, hogy odaírtad alulra, hogy "adottság". Igen, ez egy adottság, amin nem tudsz változtatni. És ha valakinek nem olyanok az adottságai, hogy magának tetszik, az nem jelenti feltétlenül azt, hogy másnak sem.

Ha egyéb dolgok rendben lennének, a mellméreten egészen biztos, hogy nem múlna egy kapcsolatom sem.


Egyébként nézd a pozitív oldalát: ha ráállsz a mérlegre, kevesebbet mutat, mintha óriási mellekkel áldott volna meg a sors, ráadásul a hátfájást is megelőzted ezzel. :)

18

2016. júl. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
29%
Az elfogadás rögös útját mi magunk építjük ki, Péter 1-1-18
2016. júl. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Hope99 válasza:
93%
Egyáltalán nem kell szégyellned.A szíve legyen nagy egy lánynak,ne a melle:) 16/F
2016. júl. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
87%

Engem nem zavarna.

Nem lenne hátrány.

Ne érdekeljen a dolog, pasiként mondom hogy ez nem ez számít.

2016. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
88%

A mellméret nem számít!

A kifejezetten nagy melleket nem szeretem (bár az sem kizáró ok ), onnantól kezdve meg tök mindegy.

Szóval:

Semekkora hátrány (még talán előny is :D )

Egyáltalán nem zavar.

Fogadd el! Látod,csak pozitív választ kaptál, nincs a melleiddel semmi baj :) És csak 16 vagy, lehet, még nőni is fog.


22/F

2016. júl. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
77%

Nem hátrány, sőt, inkább előny nálam.

Nem is értem miért zavar bárkit is a mellmérete, a mell mindenképp szép, mérettől függetlenül.

2016. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
67%
Nem érdekel kinek mekkorák. AZ összkép a lényeg, ha az tetszik felőlem bármi jöhet. Egy lány önmagában gyönyörű nem egy melltől. 18f :)
2016. júl. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
55%
Jujj de kis cukkancsok az itteni srácok:3
2016. júl. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!