Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért férfiasabb a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért férfiasabb a szemetekben egy magas vékony, mint egy alacsonyabb, izmos fiú?

Figyelt kérdés
Meg nem is olyan régen minden nőnek kigyúrt pasi kellett,me meg már attól is undorodnak,ha egy minimális izom van az emberen

2016. aug. 10. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
:'D milyen korosztályra gondolsz? De igazából nem lehet általánosítani.. Ha kigyúrt izomagyú idióta valaki, akkor tuti nem fogják bírni a csajok, de egy vékony magas pasit, aki okos, kedves, jobban fogják kedvelni a leányzók. (nekem izmos, tőlem nem sokkal magasabb barátom van, emellett kedves és értelmes. Aranyközépút)
2016. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is a magas, (túl) vékony pasik imponáltak, de szerintem a többség az alacsonyabb, izmosabb srác mellett rakná le a voksát. 18/L
2016. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A férfiasság nem a termettől függ nálam.
2016. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az alacsonyak is férfiasok. De ne feledd hogy egy férfinek nem csak a külsöjének kell férfiasnak lennie. :) 18/L
2016. aug. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom,csak mindig azt mondják,hogy a magas azért jó,mert férfias.Ha valaki izmos,az meg nem tetszik nekik
2016. aug. 10. 20:02
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ker..

Nem te irtad ki veletlenul?



Nekem a magas fiuk csaknem mindenhogy bejonnek, ha egy kicsit vekony, ha izmos, csak kover ne legyen, mert az nem igazan a zsanerem. Viszont a magassagod a partnered szemeben lesz mervado. Pl en mint 173 cm-es lany, nem jarnek egy velem egymagas vagy nalam alacsonyabb fiuval. Miert? Mert nem erzem magam mellette nonek, nem erzem a biztonsagot, amit sugallnia kene felem.


Es igy fentrol nezve egy alacsony kigyurt fiu, eleg vicces latvany. Mintha ezzel akarna kompenzalni a magassagat. Sokkal jobban all nekik, ha normal alkatuak.



Amit meg eloszor mondtam a biztonsagerzetrol: kedves alacsony fiuk: ne higgyetek azt, hogy csak a magassagotok miatt mar nem lesz lany akinek bejonnetek. Igenis vannak picike lanyok, akikhez magassagban pont passzoltok. Plusz ha vki folyton magas lanyoknak udvarol, akkor nem csoda, ha sokan visszautasitjak.


A fiuk nagyreszenek a szemeben a magas lanyok szexik, mig az alacsonyak cukik.


Na marmost a lanyoknal ez nem igy van. A lanyok 99%-anak a nalanal magasabb fiuk jonnek be

Akar tetszik, akar nem ez igy van



Visszaterve hozzad, szerintem te az alacsonysagodat vmifele antiferfias dolognak tekinted, igy, ahogy feljebb is irtam, kompenzalnad az izmoddal, hogy "ferfias" hatast erjel el. Lehet h ez par lany, foleg par alacsony lany koreben sikeres is, viszont azt vedd figyelembe, hogy a magyar noi atlagmagassag folyamatosan emelkedik, igy lehet h a te kerdesedet tobb magas csaj nezi meg, es valaszol ra, mint alacsony. Ne neten, latatlan emberek velemenyere hajazz. Buvolj el inkabb egy alacsony lanyt, es legyel boldog.



Peace

2016. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, amelyik valamivel meg tud fogni, a karizmatikusabb.
2016. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy alacsony? Nem ez a mérvadó, külsőleg inkább az arányosság a lényeges, de mint még páran írták, a belső is sokat számít 😉
2016. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 HoudiniHungary válasza:
100%

De ez sem mindig van így! Én sem vagyok egy hű de magas srác azzal a 173-174 centimmel, és már nemhiszem hogy nőni fogok lassan 18 évesen. Én is kondizok, a magasságom mellá társul 70 kiló. És a félreértések elkerülése képp... nem egobol vagy nagyképűségből írom. De van hogy nálam magasabb lányok PRÓBÁLKOZNAK szóval nem is én,és magasabb barátnőm is volt már (180cm)

Szóval ez is változó ahogy én észrevettem

17/F

2019. ápr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!