Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hogy tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy tetszek neki vagy csak barátnak tekint? (Bocsi a hülye fogalmazásért)

Figyelt kérdés
Van egy fiú,elég sokat szoktunk beszélgetni de nem tudom hogy érez e valamit vagy nem..van egy közös barátunk(fiú)akinél rólam kérdezősködött(tetszik e valaki,bejön e nekem,meg azt mondta neki hogy össze jönne velem de mi nem beszéltünk erről és most nem tudom hogy mi van...
2016. aug. 11. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
onnan hogy meg akar e fektetni.
2016. aug. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha csinál valamit ami neked tetszik vagy szórakozásból beolt téged valaki ő meg vissza oltja az illetőt akkor tehetsz egy olyan megjegyzést hogy "imádlak".

Itt ennél szűrd le a reakcióját.Ha valaki meg elkezd ezzel csesztetni mondd meg simán csak hogy vicceltél és kész.

2016. aug. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De mi csak facen beszélünk..:D egy suliba jártunk de ott nem igazán beszéltünk meg semmi,aztán bejelölt és azóta kezdtünk "ismerkedni"suliba is mindig nézett mások szerint bejövök neki..tudom elég gyerekesek vagyunk pedig ő17 én meg 16:D szerintetek kezdeményezzek vagy inkább ne? Mert nem akarom lejáratni magam ha nem is akar tőlem semmit:(
2016. aug. 11. 11:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Ebbol mar egyertelmu. O jelolt be, meg amugyis idot es energiat feccol beled, nincs az a fiu aki ezt egy olyan lannyal teszi aki nem tetszik neki.
2016. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Leginkább onnan tudhatod, hogy tényleg tetszel neki, hogy nemcsak facebookon beszélget veled, hanem elhív randizni. Lehet, hogy még nem szedte össze a bátorságát, lehet, hogy csak időtöltésként beszélget veled és nem érdeklődik komolyan irántad.


Szerintem hagyj neki időt, mert bár a fiatal srácok sokszor nagyon félénkek, ha tényleg érdekled, akkor össze fogja szedni a bátorságát, és elhív randizni.


Persze ha unod, hogy csak facebookon beszéltek és tetszik a srác, akkor finoman te is kezdeményezhetsz. Nem kell egyenesen randira hívni, de azt megmondhatod neki, hogy személyesen is szívesen beszélgetnél vele. Ha van némi esze, akkor ebből rá fog jönni, hogy tetszik neked. Innentől kezdve pedig rajta múlik.

2016. aug. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen,épp ettől félek hogy csak unalomból beszél velem+még vagy 10lánnyal és nem tudom hogy mit csináljak..mert hogy egy suliba fogunk járni és elég kínos lesz:D
2016. aug. 11. 11:35
 7/8 anonim ***** válasza:
nyilvan tobbel beszel egyszerre, aztan amelyiknel ugy latja hogy van eselye, azzal fog osszejonni. Szoval sokaig ne huzd az idot...
2016. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudnátok tanácsokat adni akár üzibe is ami nem gáz?:)
2016. aug. 11. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!