Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes ezt tovább folytatni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezt tovább folytatni vagy nem?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel távjapcsolatban vagyunk és sajnos mostanában nem igazán tudunk találkozni és az a helyzet,hogy sok mindenen veszekedünk..még az apró dolgokon is..máskor meg nagyon jól elvagyunk sokszor nem tetszik neki valami,ha napközben nem írok csak este.. napközben nem is tudnék hisz ezen a héten folyton edzésen volt és nagyon lefárasztott ezért korábban mentem aludni...(8-9 körül) végül ő írt nekem de én aludtam majd éjszaka megébredtem akkor vissza írtam neki és bocsánatot kértem,hogy nem nem irtam vissza csak aludtam..erre felkapta a vizet,hogy miért nem írok neki nappal...Majd valahogy kiengeszteltem utána megint rajta volt ami engem is idegesített és elment a kedvem majd elolvasta és nem írt..majd elköszönésnél írtam hogy szeretem meg ilyenek de azt már szándékosan el sem olvasta..Korábban voltak kissebb nagyobb viták még olyanok hogy 1-2 hétig nem beszéltünk de mindig megbeszéltük..olyan is volt,hogy majdnem szakítottunk.Plusz még sokszor áradozik a barátokrol amit nem szeretek hallgatni,hogy jjj de örül,hogy lehet kibékül egy barátjával(fiú) mert nagyon hiányzik neki..meg képet csinál nekik(nem tudom milyeneket) Tegnap előtt azt írta,hogy nála csak nekem van esélyem de akkor is..folyton felmérgelem magam rajta és már én szégyellem,hogy ráírjak...Szerintetek mit kéne csinálnom?

2016. aug. 12. 13:44
 1/2 A kérdező kommentje:

Az lemaradt,hogy felmérgelem magam rajta de viszont nagyon szeretem.

A hibákért bocsánat de a telefon sok helyen átírja vagy nem érzékeli amikor megnyomom.

2016. aug. 12. 13:47
 2/2 anonim válasza:
Az ilyesmi nem fog müködni ha a lány ilyen hisztérikus és értelmetlen. Ne folytasd, egyszerüen lépj túl rajta.
2016. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!