Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes ezt még folytatni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezt még folytatni?

Figyelt kérdés
Írtam neki,de alig beszéltünk,már kilépett.40 perc múlva írt,hogy itt van.Én mondtam neki,hogy már mindegy.Meg,hogy ezzel nagyon megbántott.Ő bocsánatot kért.De már sokszor csinálta ezt,hogy 10 percekre kilépett.Nem tudom,hogy érdemes lenne e folytatni ezt a dolgot.Én már nem akarok többet írni neki.Már máskor is ezt csinálta.
2016. ápr. 17. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam így de én nem írtam vissza 10-40percig.Biztos elfoglalt.Mér ne lenne érdemes folytatni?Nem szoktatok találkozni?Mert ha nem tényleg ndm érdemes.Ilyen hülyeség miatt megsértődni..
2016. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, miert ne lenne az?
2016. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
OMG Tényleg ez a legnagyobb baj? Mit gondolsz mi ő a testőröd? Had legyen már neki egy kis ideje
2016. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell folyamatosan beszélgessetek. Hagyjál neki teret. Biztosan elfoglalt és csak emiatt nem kell, hogy vége legyen a kapcsolatnak.
2016. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem jöttünk össze.Ez egy alakulóban lévő dolog.
2016. ápr. 17. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!