Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Érdemes folytatni ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A barátommal másfél hónapja vagyunk együtt. Ő az első perctől szerelmes volt belém,de én soha nem tudtam igazán hogy az vagyok-e.

Ettől függetlenül minden alkalommal amikor találkoztunk nagyon jol éreztem magam vele . Tudni kell azt,hogy napi tobb órát írtuk ,beszéltünk telefonon es majdnem minden nap (de minden második nap mindenképpen ) találkoztunk.

Ez eddig mind szép es jó volt ,de most az utolsó randin minden mas volt. Nem éreztem magam jol vele,nem volt meg a csóknak a varázsa,sőt alig vártam érjek haza s szabaduljak tőle . Ezt követően neki is elmondtam mindezt es par napig (3) nem beszéltünk ...de nem hiányzott egyáltalán mint azelőtt, meg most sem érzem hiányát pedig lassan egy hete nem találkoztunk es napi 1 órát beszélünk csak. Ő nagyon szeret engem de ha en nem őt (vagy nem tudom) ?!

Érdemes folytatni ezt a kapcsolatot ? Nem akarom kihasználni,átverni vagy valami. A válaszokat előre is köszönöm :)



2015. júl. 21. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tudod te a választ, nem kell azt leírnunk.
2015. júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.
2015. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Leírtad a választ: nem érzel semmit. Akkor meg minek lennél vele?
2015. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele es elkezdte a szép emlekeinket felidézni es radirtam magam ...ugy döntöttem meg egy esélyt adok egy utolso találkozásra es ha az jo lesz akkor nem szakitok.. Talán meg is érzek valamit :/
2015. júl. 22. 14:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Radirtam=*elsirtam
2015. júl. 22. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!