Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy nemrég odavolt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy nemrég odavolt értem a lány most meg annyiba sem vesz hogy visszaírjon?

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy randizni fogunk,de egyik hétről a másikra teljesen megváltozott.

2016. aug. 12. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megismert közben valakit.
2016. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Megmondó Ember ***** válasza:
100%

#1 - De akkor meg annyit mondhatna, hogy "bocs", legalábbis szerintem, de aztán ki tudja.


Viszont ezt valóban csak ő tudná elmondani, hogy mi történt, az is lehet, amit #1 mond, vagy tulajdonképpen akármi más is. Én már olyat is hallottam közvetlen családban, hogy a lányka nagyon rákattant az rokongyerekre, de mikor a találkozó jött volna akkor hirtelen "megijedt" és ezért inkább hozzá se szólt az emberhez, majd a találkozó után valami mondvacsinált okot magyarázott, amiért nem írt és nem volt találkozó. Csak később derült ki, hogy kamu volt az egész amit mesélt a csaj, de a második tali már összejött. Viszont szerelem-házasság-gyerek nem lett a dologból.

A lányok néha furcsák. De valahogy mindenképpen meg kellene tudni tőle, hogy mi a gond, csak szépen óvatosan, nem lehordani, hogy "demérnemírtálte...".

2016. aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2 Tudom, hogy egy "bocs" minimum illene, de nem minden ember ilyen. Szintén voltam ebben a helyzetben és ez állt a háttérben sajnos, pedig normális volt a másik és órákig is beszélgettünk.


Persze ez csak az én opcióm. Az is lehet, hogy dolga van, vagy épp senkivel sincs kedve beszélgetni mert történt valami...

2016. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosan így jártam nemrégiben egy lánnyal, van ez így sajnos. Jól el voltunk de mégis ez lett, nem is kell inkább senki.
2016. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!