Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sens0r kérdése:

Fiúk! Ti összejönnétek egy olyan lánnyal aki vallásos?

Figyelt kérdés
Én igen, de csak akkor ha nem megyünk templomba, és nem imádkozunk kajánál! Mert ezeket rühellem, ti?

2016. aug. 12. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is. Kb nem voltam fél éve templomban. (csak a suli miatt voltam. :/)
2016. aug. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
amíg nem egy szentfazék, addig semmi akadálya
2016. aug. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a tobbes szam azt jelenti, hogy azt is ruhellned ha o menne templomba es o imadkozna kajanal? Csak mert azt vagod, hogy kb a vallasossag ezzel "jar"?
2016. aug. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Attól függ hogy ronda vagy-e
2016. aug. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#3 igen, azt is
2016. aug. 12. 17:31
 6/12 A kérdező kommentje:
és vágom, mivel sajnos katolikus suliba járok, mert az van közel hozzám
2016. aug. 12. 17:31
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Ertem, szoval en osszejonnek egy tancossal, de ne tancoljon meg ne beszeljen rola, mert ruhellem. Hat ez eleg ertelmetlenul hangzik. Ha ilyesmiket nem csinal akkor nem vallasos, max hisz Isten letezeseben. Nem egy a ketto.
2016. aug. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A vallásosság alapvetően nem kizáró ok, amíg nem megy a kapcsolat rovására, és amíg nem kell részt vennem a vallási tébolydájában. Viszont ha választhatok egy vallásos és egy nem vallásos lány közül, akkor a nem vallásosat választom, egyszerűen azért, mert a vallásos lányok általában konzervatívabbak, vagyis kevésbé nyitottak a szexualitásra, és az újdonságokra.
2016. aug. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Igen!

Volt is vallásos barátnőm. Igaz nem ezért mentünk szét. Amíg nem megszállott addig nincs is ezzel semmi gond.

Szüzességét tartogatta, ami szerintem elég becsülendő.

2016. aug. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, engem nem az zavarna, hogy valaki a saját hitét / szokásait / hobbiját komolyabban veszi, időt szentel rá az életéből (meg az enyémből). Sőt, ha valaki valamit csinál, akkor azt végezze becsülettel, odaadással.


Viszont ami ezeket az ábrahámista vallásokat illeti, hát köszönöm szépen, nem, egyik sem. Ahhoz a kedves kis leányzóhoz aztán tartozik egy após, egy anyós, egy átszellemült família, egy félőrült politikai kultúra...

2016. aug. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!