Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti összejönnétek egy vallásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy vallásos lánnyal?

Figyelt kérdés

Rendszeresen jár templomba és ilyen nagy vallásos eseményekre is alkalmanként elmegy,de ugyanakkor egy átlagos lány életét éli,tehát jár buliba is stb.

23/f



2016. jan. 31. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
A fogalmazásod alapján, akkor teszel vele jót, ha békén hagyod...
2016. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom,akkor a vallása katolikus.
2016. jan. 31. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Unokatesóm mormon, ugyanilyen élettel, mint amit leírtál. Volt több nemhívő barátja is, de a végén mindegyiknek baja volt a vallásával.

Én magam annyira vallásellenes vagyok, hogy semmiképp nem jönnék össze vallásossal. Nem egy értelmi kategóriában mozgok velük (és itt nem azt értem, hogy h.ülyék, fent említett unokatestvérem is egy végtelenül intelligens lány, és vannak még jópáran ilyenek), vagy hogy is mondjam, és nekem az eleve elengedhetetlen a vonzalomhoz.

2016. jan. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Kettő ilyet ismertem egész életembe.

Mindkettőt messziről elkerültem, a vallás miatt eltorzult a gondolkodásuk, a hétköznapibb emberek gondolkodásához képest.

2016. jan. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből nem lehet mit mondani.

Van aki bigott, van aki csak istenhívő, mert így lett szocializálva.

Van, aki nem is hajlandó szexelni házasság előtt, van, aki igen, sőt az USA-ban elterjedt, hogy azzal kerülik ki a szabályt, hogy popsiba engedik...

A lényeg, hogy ez a csaj is egy egyedi ember egyedi felfogással, szóval beszélgetned kell vele az elképzeléseiről, vágyairól, erkölcseiről.

2016. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
én felnyúlnék neki könyékig hagy ordítson :)
2016. jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"USA-ban elterjedt, hogy azzal kerülik ki a szabályt, hogy popsiba engedik..."


A kis rib..... :)


Válasz:


Igen ,én magam is vallásos vagyok ,csak nem olyan módon ,mint egy keresztény (mivel nem keresztény vagyok).


Üdv!

2016. febr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!