Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy vallásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy vallásos hithű arabbal, olyannal, aki burkát hord?

Figyelt kérdés

Olyan lány aki ilyen burkát hord és vallásos afgán vagy iraki lány.


[link]


2013. jún. 23. 21:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
NEM! Mivan ha robban?
2013. jún. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ugyanis ilyen lánnyal találkoztam tegnap a nyugatinál, Amit kitudtam venni belőle, nagyon karcsú szép nő lehetett. Gondoltam oda megyek hozzá, ismerkedni vele :)
2013. jún. 23. 21:02
 3/17 anonim ***** válasza:
nekem férfi ismerősöm van aki arab és hord csadort de otthon szaudba itt alkalmazkodik az itteni divathoz szerintem kevesen hordanak ilyet magyarországon aki arab vagy ilyesmi
2013. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem esett össze ebben a a rohadt melegben?
2013. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Én pasiként egy vallásossal se semilyen vallásból.Se ebből,se másból.A vallásosak mind bolondok,és hajlamosak mást követni.
2013. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

csak az a gond, hogy nem jöhetsz össze vele... a korán tiltja azt, hogy nő nem muszlim férfival jöjjön össze...

és az egyik kommentelőnek... ha szaudba nem sülnek meg a sivatagba akk itt semmiség az a 32 fok :D

2013. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 -=Koldus=- ***** válasza:
Azt honnan az istenből tudod, hogy szép nő volt? Ebben a szarban semmit nem lehet kivenni az arcából...
2013. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7-es teste azért jó volt :P
2013. jún. 23. 21:11
 9/17 A kérdező kommentje:
Max ha ronda a feje, akkor ez az izé a fején marad :D
2013. jún. 23. 21:12
 10/17 anonim ***** válasza:
multkor láttam egy gyönyörű arab leányzót a villamoson, fekete fejkendő volt rajta kicsit lázadó változatban szal. a haja kicsit kilógott. Valami elképesztően gyönyörű volt az pl. nem zavarna de ez.... hát nem hiszem, max akkor jönnék vele össze ha csak ünnepekkor viselné,a kendővel semmi bajom nem lenne.
2013. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!