Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit kéne csinálnom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit kéne csinálnom vagy inkább semmi?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon rendes aranyos és sok közös témánk is volt/van meg el tudunk hülyéskedni is. Úgy voltam vele hogy tök jó barátok vagyunk aztán egy bulis estén kaptam egy olyan üzenetet tőle ami miatt egyértelmű lett hogy többet szeretene barátságnál. Én egy ideig úgy voltam vele hogy mivel nem konkrétan mondta ki csak utalt rá hagyom egy kicsit a dolgokat hátha bennem is kialakul ez az érzés. Végül nem éreztem ezt és megírtam neki hogy mit gondolok de ettől függetlenül szeretnék jóban maradni vele és ő is azt mondta h szeretne velem jóban maradni. Azóta beszélgettünk is és akkor jól elvoltunk de sokkal ritkábban beszélünk. Előtte szinte mindig ő keresett fel. És tudtam hogy ritkulni fog a beszélgetés ezután ez várható volt... De most nagyon hiányzik most is már vagy 5 napja nem beszéltünk... Esteleg kérdezzem meg hogy nincs e kedve találkozni? Mert négyszemközt eddig nem is volt alkalmunk beszélni erről. Vagy ti mit gondoltok erről?

2016. aug. 12. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg. egyébként hány éves vagy?
2016. aug. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem es talizz vele(: de ha hianyzik 5 nap utan ott tobb is lesz mint baratsag
2016. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
16 vagyok o 18 de tudom hogy nem vagyok bele szerelmes. Mar voltam szerelmes es akkor mar hianyzott az a fiu amikor reggel nem beszeltunk. Meg eleve mas erzesek voltam bennem. De koszonom a valaszokat akkor beszelek vele:)
2016. aug. 13. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!