Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most azért, mert tudom magamró...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most azért, mert tudom magamról, hogy nem vagyok csúnya, sőt az átlagon felüli, beképzeltnek számítok?

Figyelt kérdés
Senki sem igazán akar barátkozni velem, mindenki azt mondja rám, hogy beképzelt vagyok, pedig én mindent megteszek, hogy ne tünjek annak. 18/L

2016. aug. 15. 17:01
 1/7 anonim válasza:
100%
Ebből nem az jön le,hogy mindent megtennél...
2016. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De okos sem lehetsz, ha ebbe a kategóriába tetted a kérdést.
2016. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
A külső csak egy dolog.Szèp vagy?Szèp.Valószínűleg mások is látják.Ha pedig hangoztatod ,persze nincs kedve senkinek barátkozni veled.A ,,jajj en nagyon szep vagyok,es lenezek mast''sehol nem jön be,mert elérhetetlennek tűnsz mások számára.(nem bántásból írtam)
2016. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát ne mondogasd elég ha te tudod h "átlagon felüli" vagy.Mert ha ezt mondogatod mindenkinek ne csodálkozz.Próbálj normálisan viselkedni mert lehet h te nem veszed észre de lehet h egy kicsit úgy is csinálsz mintha beképzelt lennél(nekem ez jött le abból amit írtál...)
2016. aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem csak "tudod", mert akkor a fejedben lenne a gondolat, esetleg kívülállóknak csak a magabiztosság látszana.


Ha tudják mások is, hogy ez a gondolat él benned, akkor ki kellett mondanod, és igen, így már beképzeltnek fogsz tűnni. Egy beképzelt csajjal pedig senki sem szeretne egy légtérben lenni.

2016. aug. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az írásodból tényleg egy kicsit ez jön le! Ha pedig megkérdezik v. megdicsérnek,ne mond azt,hogy "Igen,tudom,hogy szép vagyok!",mond azt,hogy Köszönöm,aranyos vagy. És ha mindenképpen akarsz mellé megjegyzést,akkor említsd meg,hogy Elégedett vagy magammal.

Lehet,hogy egy kicsit beképzeltnek tűnsz,de semmiképpen ne áss át a ló túlsó oldalára,és kezdj álszenteskedni,hogy ronda vagy,mert még kiábrándítóbb,mintha látszik rajtad,hogy tisztában vagy az adottságaiddal.Egyik sem túl nyerő,úgyhogy keresd azt a bizonyos aranyközéputat!

2016. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Ha a kupi nem megy, nem a butorokat kell eloszor lecserelni. Ha mindenki bekepzeltnek gondol, nem hinnem, hogy az mind tevedne. Tehat az vagy es ezzel meg is van valaszolva a kerdes meg az is, hogy miert nem szeretnek az emberek.

Amugy egy kepet megneznek rolad. Aki valoban szep, annak nincs szuksege ra, hogy allandoan hangoztassa, mert a kornyezete elegszer adja a tudtara. Konnyen lehet, hogy csak egoban vagy atlag folotti.

2016. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!