Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legtutibb duma, amivel csóró...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legtutibb duma, amivel csóró diákként csúnya külsővel is le lehet dumálni a bugyit a csajokról?

Figyelt kérdés
2016. aug. 11. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Hé baba, nem akarsz egy csóró és ronda pasival dugni?
2016. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
46%
Gáz vagy, de keress olyan lányt akit nem érdekel a külső...Bár a kérdésről lehet gondolni, hogy belsőleg se vagy jobb.
2016. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
"Szia, bocsi, csak annyi hogy lattalak ahogy bugyit vasarolsz, es nemtom, tudtaf-e de abban a boltban a fehernemuk nemi fertozeseket terjesztenek, szoval szerintem vedd le..."
2016. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát de a belső attól válik "gázzá", hogy a rossz külső miatt csúnyán elutasítják vagy semmibe veszik az embert a csajok, ezért kevésbé jókedvű, kevésbé magabiztos, új módszerekkel kísérletezik, míg a szép csávókra mosolyognak meg rámásznak a csajok meg megszólítják őket akkor is ha semmit nem csinálnak ezért azok jobb kedvűek, magabiztosabban odamennek a csajokhoz és magabiztosabb dumásak hisz szinte bármit beszélnek akkor is tetszenek a csajoknak, nem? Ha fordítva lenne a külsejük akkor a belső tulajdonságaik jó része is megcserélődne, nem?
2016. aug. 11. 19:14
 5/15 anonim ***** válasza:
Elsőre nem feltétlenül a bugyi ledumálása a fontos, kezd az alapoknál... Frotteurizmus a buszon, vonaton stb. Hozzáérni "titokban" a hajához, fenekéhez... Persze, tud róla, de úgy csinál mintha nem venné észre... Nem tudom, nekem a klasszikus szöveg beválik: jaj, de gyönyörű szép a szemed és a hajad tényleg ennyire csodálatosan selymes? És hasonlók, csak jobban kidolgozva... De nem biztos, hogy ez mindenkinek bejön, szerintem nekem csak azért, mert látják rajtam, hogy durván nyomorék vagyok és max. ennyire számíthatnak tőlem... És jófejek, nem akarnak megbántani, szóval már liftezik is le a bugyi a földszintre...
2016. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

5. válaszoló, a "liftezik le a bugyi a földszintre"-t úgy érted, hogy tényleg történik is valami az ilyen szöveg után? Mert ha én jófej vagyok és nem akarok valakit megbántani, akkor beszélgetek vele amíg nem tudok udvariasan kilépni a szituációból, de biztos, hogy nem fekszem le vele..


A fenékhez/hajhoz/bármihez hozzáérés a buszon meg minden csak nem jó módszer, szerintem a legtöbb lány ezután inkább próbál minél messzebb húzódni a tapizótól, nemhogy még ismerkedni is az illetővel.


Kérdező, tuti recept szerintem nincsen, de általánosságban elmondható, hogy az intelligencia szexi, a sablonosság és csajozós dumák pedig nem. Légy önmagad, hacsak nem lehetsz Batman.

2016. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6: Ezt vegyesen tapasztalom. Egy–egy van aki ilyen esetben elkerük, megy arrébb és kész! De ezek persze csak véletlen esetek, nem vagyok olyan mint az a bekattant lány, aki 2000–2005 körül járta a metró hálózatot és látványosan hozzádörgölőddzött férfiakhoz. Legutóljára 2005 körül a Moszkva térnél láttam. Szóval nekem nem ez a hobbim, de ha úgy jön ki a lépés, akkor nem zavar, ha véletlenül hozzáérek egy jó csajhoz és attól elég feszes is leszek 1 mp alatt. De! Olyat eddig még nem tapasztaltam, hogy bárki is felordított volna vagy hívta volna a tűzoltókat, se nem nyomták ki a szememet ahogy sokan az én kérdésemnél büszkélkednek vele, amit pont ma írtam ki ebben a témában! Pont fordítva tapasztalom, hogy sok lány inkább eljátsza, hogy nem veszi észre, de nem is tesz ellen semmit. Sokan, elég sokan meg közelebb is jönnek rögtön, hátra néznek, mosolyognak és látszik, hogy valamit nagyon szagolgatni próbálnak... Eddig ilyesmik fordultak elő velem sorozatban... A szép szavak meg nagyon is romantikusak szerintem, én szeretem az ilyesmit, és szeretem ha egy lánytól azt a visszajelzést kapom, hogy örül neki, ha megdícsértem a szépségét... És igen, habár nem mostanában, de régebben volt már olyan, hogy eljutottunk A pontból B pontba ilyesmivel...
2016. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs kérdező......... Én is ronda vagyok és szinte minden lány elutasít a külsőm miatt.... Még egy lány sem volt, aki azt mondta volna, hogy járna is velem, pedig kedves vagyok és tisztán tartom magam, de mindhiába... 20/F
2016. aug. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsó! Lehet, hogy Neked a csúnyaságod mellé elmebetegséged is van ami gyógyszerrel kezelhető lenne. Ez nem igaz amit mondasz! Én rendkívül visszataszító külsővel rendelkezem és eddig 3 barátnőm volt, az utolsó előtti 7 évig majdnem...
2016. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó... Ha 3 barátnőd volt már, akkor nem lehetsz annyira vészes, sőt, szerintem még ronda sem vagy, csak te képzeled be magadnak!.... Aki, ronda azzal általában a lányok még járni sem akarnak!!... Utolsó előtti voltam...
2016. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!