Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Az nagyon kiábrándító...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az nagyon kiábrándító tud lenni, ha hegek vannak a lábamon?

Figyelt kérdés
Zavaró/kiábrándító lehet,ha még ovis korom óta megvannak a szúnyogcsípések hegei? Sajnos nagyon szeretik a vérem a szúnyogok,így rengeteg szúnyogcsípésem volt/van és mindig újra és újra leszedtem a vart és most olyan csúnya a lábam,hogy nem merek felvenni egy bokánál föntebb érő nadrágot.

#szúnyogcsípés #kis barna pontok
2016. aug. 15. 18:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem mikor valaki ilyen miatt aggódik, mivel senki nem is veszi ezt észre ha nem mondod... nem nézegetik a lábad nagyítóval a hibákat keresve. Semmi csúnya nincs is ezen, se azon ha csípések vagy akármi van rajtad. Nekem max az kiábrándító ha egy csaj ennyire ezzel foglalkozik, hogy még az apró "hibáit" is óriási nagynak látja... ez nem normális dolog.
2016. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!