Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi vallomás többi lent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi vallomás többi lent 👇?

Figyelt kérdés

Ti vallottatok már szerelmet? Ha igen..mit mondtatok? Esetleg a barátotokkal történt? Az se baj..

Légyszi írjátok le a sztorikat amiket tudtok. Csak kíváncsi vagyok + egy kicsit szeretnék a ti tapasztalataitokból ötletet meríteni! Előre is köszi?


2016. aug. 15. 23:56
 1/5 RarityLuv ***** válasza:

Én régimódi lányként kézzel írott levélben kezdtem el finoman közölni vele a dolgot. Ez nem volt olyan egyszerű, mivel egy éve nagyon jó barátok voltunk. Az utolsó levelemben konkrétan közöltem a tényeket. Ebben az időben beteg lettem, és nem jártam iskolába. A barátnőim segítségével kiderítettem, hogy azt szeretné, ha személyesen vallanám be érzéseimet. Miután újra találkoztam vele, mindent elmondtam neki. Ám semmit sem reagált. Azóta állandóan kétértelmű dolgokat cselekszik, és nem tudom eldönteni, hogy érez. Biztosan tudom azt, hogy a kapott leveleit eltette, hiszen Ő maga mondta el nekem.

A közlés módja a te, és a másik fél stílusától, érzelgősségétől is függ. Ha ezt is figyelembe veszed, illetve okulsz mások egy-két esetleg vétett hibáiból, biztos nem lesz probléma... Bár a visszautasítás is ott van a pakliban. Kedvenc idézetem ide illő:

"A nem már ott van. Kockáztass meg egy igent!"

Sok sikert! :D

2016. aug. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytársam volt. Félévkor kiiratkozott. Utolsó nap elhívtam sétálni. Elég kínos volt.

Mondtam neki hogy nem akarom ezek után sem elveszíteni. Nem értette meg. Aztán mondtam neki hogy bejön nekem. Nem értette meg. Aztán a szemébe kellett mondanom, hogy szerelmes vagyok belé. Mindezt egy buszmegállóban este. És egyébként nem hitte el hogy komolyan mondom, azt hitte csak egy vicc. De aztán felfogta végül. Nem tudom miért nem hitte el... De aztán összejöttünk végül. 20/F

2016. aug. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Irtam az illetőnek egy dalszöveget és leirtam mellé az érzéseimet..

Aztán a lakásnak az ajtaja elé tettem a levelet...amire ráirtam a nevét..

De mivel nem akartam hogy tudja hogy én vagyok az igy nem lett belőle semmi..

16/l

2016. aug. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen és elmondtam amit èreztem iránta. Ennyi
2016. aug. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Írtam neki három verset ès több hónapnyi habozás után odaadtam neki aztán vártam.

Mèg általánosban volt 7.ben azóta hobbimmá vált a versírás ez a jó dolog a rossz hogy ugyan èn vártam a válaszra de az nem jött így hagytam az egèszet(de máig nagy barátságban vagyun tehát nem panaszkodok a belső baráti társoságom egy rèszèt kèpezi sokszor talizunk)

De megèrt egy próbát hisz inkább kèrdezd meg vagy vald be vagy akármi más de NE HAGYD KISÈTÁLNI AZ ÈLETEDBŐL CSAK ÚGY!!! Hajrá ;)

2016. aug. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!