Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mitszóltok ehhez a szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mitszóltok ehhez a szerelem bevallási technikához?

Figyelt kérdés
Odamegyek a kiszemeltemhez akit fél éve szeretek ,megcsókolom és elmegyek.Tapasztalatok?Jó ötlet szerintetek?Vagy inkább ne?LÁNY vagyok.

2016. máj. 4. 16:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Ez, drágám, nem kívánt szexuális zaklatás. Ez ugyanaz a kategória, mint amikor valaki a szoknyád alá nyúl, mert úgy gondolta így vonhatja magára a figyelmed. Kellemetlen, nem? Az. Ráadásul utána gyorsan kereket oldanál - he??


Inkább hívd el egy sütire, kávéra egy sétára... Így lesz ideje felkészülni, átgondolni, VÁLASZTANI.

2016. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
szerintem a pasi sokkot kapna és onnantól kezdve jó messzire elkerülné még a helyet is ahol előfordulsz :D
2016. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Elég merész húzás, de én fiú létemre, ha a lány bejön, nem érdekelne és tetszene. Szerintem csak akkor csináld, ha biztos vagy abban, hogy bejössz a srácnak
2016. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Végre egy magabiztos lány, ez igen! :D Én ilyet nem mernék pedig nekem is tetszik valaki....:D De finomabbam közelíts felé tényleg :) Hajrá!! ;)

18L

2016. máj. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nyilván nem támadnám le.Csak lassan. Már fél évet vártam ,nem akarok még tovább.Inkább tudja,hogy szeretem minthogy ne,és nem, nem mennék el:)meg ha látom ,hogy ő nem szeretné akkor nem smárolom le :D
2016. máj. 4. 18:25
 6/18 anonim ***** válasza:
Tegyük hozzá: Egy tartás nélküli lány. Nem szeretem az ilyeneket.
2016. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Legalább nem sz@rakodsz sokat :D bár lehet igen finomabban kellene a dolgot kezdeni. De előbb inkább jobban ismerd meg, beszélgess vele sokat stb.

Viszont, ha minden kötél szakad működhet a dolog.

2016. máj. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ez kb olyan mint rosszalkodásból becsöngetni, aztán elszaladni :D
2016. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen ilyen vagyok,bocsánat:)Már fél éve ismerem nincs mit sz@rakodnom mert egy hónap és lehet,hogy soha többé nem látom.Ezért olyan fontos ,hogy amit egy fél évig nem mert egyikünk sem azt megtegyem most.
2016. máj. 5. 14:24
 10/18 anonim ***** válasza:

Viszont így fogytán az időnek jobban átgondolva, tedd meg! Nincs veszteni valód. Talán ő is belemegy. Vagy jól jössz ki a dologból, vagy nem változik semmi. De bármelyik is, lesz egy emlékezetes pillanatotok.


(a 7-es voltam)

2016. máj. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!