Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valljak szerelmet?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljak szerelmet? (több lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel nagyon sokat szoktam beszélgetni skype-on (személyesen nem, mert Amerikában lakik) és már igazából beszéltük, hogy bejövünk egymásnak, meg minden és nagyon szeretnénk találkozni is (már tervezzük, hogy kimegyek hozzá). Hogyan valljak neki TÉNYLEG szerelmet? Nem akarom, hogy gáz legyen vagy ilyesmi, kicsit félek.

2016. júl. 10. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Kamu szerelmet hogy lehet vallani?._.
2016. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
#1 ez szerintem sem szerelem...
2016. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom hány éves vagy, de ne akarj tavkapcsolatot, foleg azert ne mert Amerika nagyon messzire van
2016. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
21 vagyok, és honnan tudjátok, hogy mit érzek? Aki csak negatív kommenteket tud írni, az inkább tartsa magában. Köszönöm...
2016. júl. 10. 14:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem feltetlen negativ, tudod :) Csak arra celoznak, hogy hiaba beszelsz valakivel neten, attol meg nem ismered igazan. Kicsi esely van ra, legalabbis. De akkor sem ugyanolyan a ketto.

A tavkapcsolatot pedig en sem ajanlom. En 2 evig voltam benne, de az csak 200 km volt es meg igy is megbantam.

Persze ha ez teged nem hat meg, megertem, es a te dontesed. Ez csak egy tanacs.

Ha mindenkepp szerelmet akarsz vallani, akkor szerintem varnod kene amig talalkoztok. Egyreszt, mert az akkor lesz biztos :) masreszt pedig, ez eloben sokkal komolyabb es sokkal biztosabb.

2016. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző válaszolóval :) Szerintem is várd meg a találkozót, hisz akkor ugrik a majom a vízbe :D Ott el tudod dönteni, hogy bevallod-e, vagy sem. És beszéljetek erről a táv dologról. Hisz tényleg nehezen működhet így.

Sok sikert!

19/l

2016. júl. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha már találkoztatok és élőben is működni látszik a vonzalom, akkor sem bizton hogy érdemes elsietni a szerelmi vallomást. gyakori, hogy egy ilyen vallomástól a másik meijed, nem tudja hova tenni, nem tud mit reagálni. sokszor még szex után és járás elején is probléma valakinek azt válaszolni, hogy ő is szeret. ne kapkod el! ismerkedjetek, aztán jönni fog a dolog.
2016. júl. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!