Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szinte mindig azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szinte mindig azt mondja hogy túl jó vagyok hozzá és hogy jobbat érdemlek nála. Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

Valamiért amikor ezeket a mondatokat mondja ,mindig van egy ilyen érzésem hogy csak le akar rázni..és nagyon rosszul tud ez érinteni.

De ez mellett van egy olyan érzésem is hogy ezt tényleg komolyan gondolja ,és egyáltalán nem azért mondja mert le akar rázni.

Ugyanis mindkettőnkben van egy kis önutálat ,na jó nem kicsi...mindig szidja magát hogy milyen(egyfolytában a rossz tulajdonságaival van elfoglalva,a jókat meg észre sem veszi) ,pedig ezek a hibái nekem fel se tűnnek,mert nekem ő tökéletes úgy ahogy van ,én meg neki .bár én szerintem én minden vagyok csak nem tökéletes(hát az én önértékelésem se a legjobb,és ez meg is látszik rajtam hogy miért is.de mindegy most ez nem lényeg..)

Akkor most tényleg csak le akar rázni vagy mi van?De valószínűleg igen,mivel aki eddig ezt így kijelentette nekem az egyszerűen csak kilépett az életemből ,egy bizonyos értelemben ...Azért kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is .

én:16/l ő:17/f



2016. aug. 16. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne a legjobb döntés ha ezt elmondanád neki és megbeszélnétek..:)
2016. aug. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem jó dolog, hogy ezt mondja neked, de nem feltétlenül lerázni akar ezzel. Én gyűlölöm magam, minden bajom van magammal, sajnos én is sokszor mondom azt a páromnak, hogy jobbat érdemelne nálam, neki is rosszul esik, de annál jobban kapálózik, hogy de nincs igazam. Nem akarom lerázni, csak nálam így (is) jön ki belőlem az önutálat.

Lehet, hogy a párod is így van ezzel, mint én.

2016. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sajnos ezt komolyan is gondolom, amikor a barátnőmnek mondom. Mert tudom, hogy velem akarja az életét leélni, én pedig nem tudom neki megadni az élet értelmét, a gyermeket. Mert meddő vagyok.

18/F

2016. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.

#3, akkor tudom mit érzel, én ugyan nem vagyok meddő (még), de egyre kevesebb az esélye annak, hogy egyszer gyereket szülhessek. :/

16/L

2016. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy le akarna rázni.

Viszont ilyen szintű önbizalomhiány már "kóros".

Hol van a határozott férfi, akire fel lehet nézni? Sajnos az ilyen srácok nem túl vonzóak, erre rá kellene jönnie. Persze az sem túl jó, ha te nagyjából ugyanilyen vagy-

2016. aug. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!