Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 éves vagyok, két hét múlva...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok, két hét múlva 17 (lány), és még soha nem volt komoly párkapcsolatom. Nem látom magamat valami szépnek, és egy kicsit zárkózott is vagyok. Aggódnom kéne? Szerintetek lesz valaha barátom?

Figyelt kérdés

2016. aug. 7. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Lesz.
2016. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18 vagyok :D nekem se volt sose. csak kaland.
2016. aug. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. Mindennek eljön az ideje. :)
2016. aug. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ne a számokkal foglalkoz ! Lehet b m3g nem volt komoly kapcsolatod ! De majd lesz . Csak idővel!
2016. aug. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen lesz és most talán kicsit önbizalomhiányos vagy, de ez is el fog múlni, amint elfogadod magad olyannak, amilyen vagy, esetleg változtatsz apróbb dolgokon.
2016. aug. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Neaggódj, inkább várj sokat és legyen egy igazán komoj kapcsolatod minthogy sokszor belevágj és sokszor pofáraess:)
2016. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Nagyon sokat segítettetek.
2016. aug. 7. 20:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia:) ne félj biztos hogy lesz:) előbb-utóbb mindenki rátalál a párjára ;)
2016. aug. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Biztos, hogy lesz.
2022. júl. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!