Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi a véleményetek arról ha egy srác rocker? (lent)

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, hogy hosszú hajam, többnyire fekete ruhában vagyok (pl. fekete cipő, fekete nadrág, együtteses/zenekaros póló, esetleg fejpánt, fejkendő), emellett pedig gitározok 8 éve

és természetesen a rock/metal zenét szeretem, hallgatom, játszom



2016. aug. 17. 15:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján nem tudok véleményt irni ahoz meg kellene ismerjelek és látni is kéne..
2016. aug. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A Holy Trinity miatt bejössz, de sajna srác vagyok :(
2016. aug. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Alapjáraton én preferálom a rockereket már csak a saját zenei ízlésem végett..igen,nyilván ez rock és metál.


A fejkendő és fejpánt nagyon frappáns! :D

2016. aug. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok, szoval nalam ez egy plusz pont.
2016. aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
Én rosszul vagyok a full fekete ruhás tiniktől. Mellesleg zenekaros póló... kit érdekel mit hallgatsz?:D
2016. aug. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Plusz pont, ilyen szintig az öltözködésben is szeretem, hosszú hajjal nincs gondom és én is ilyen zenét hallgatok szóval még jobb. De persze ettől még nem szabad az út, de nekem szimpatikus dolgok:) Barátom is ilyen amúgy, csak pár zenekaros pólója van, amúgy öltözködésben nem látszik rajta, meg mostanában ritkábban gitározik.
2016. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
#5 adom :D leszarja mindenki
2016. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jaj, nagyon szeretem a rocker srácokat ^^
2016. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kedvenc:D főleg a hosszú haj. 15/L
2016. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Legalább nem csak én öltözködök így :D akinek ez az ideálja annak bejön. :)
2016. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!