Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudom felkelteni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom felkelteni egy 16éves, kissé szerény, rocker srác érdeklődését? 15/L

Figyelt kérdés

2016. febr. 4. 23:03
 1/8 Fruzs33 ***** válasza:
Utalj nála finom jeleket,hogy neked tetszik
2016. febr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Egy lábon állva,sörösüveggel a kezedben headbangelsz,miközben egy kínai népdalt énekelsz visítva visszafelé.
2016. febr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megmutatod neki a "cicusodat".
2016. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. Milyen apró jelzéseket? :S Hogy értve? Bocsi de nem vagyok túl tapasztalt ilyen téren :S

2-3. Normális válaszokat légyszíves!

2016. febr. 4. 23:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Ejnye no,te modern jány,a tisztelet hova lett,meg vele a zöld mancs a jó válaszom után ?
2016. febr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha magamból indulok ki (illik rám a jellemzés) akkor próbálj kicsit rockeresen öltözködni legalábbis annyira mint amennyire mint a fiú. Próbáld megtudni, hogy mi a kedvec együttese és vegyél fel egy olyan pólót vagy bármilyen híresebb rock banda pólóját. Vagy amikor a közeledbe van kezdj el olyan dolgokról beszélni valakivel amik érdekelhetik őt. Persze ha neked semmi közöd a rockhoz és nem is szereted akkor csak nagyon mértékkel csináld mert még divatrockernek néznek :D
2016. febr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na minden vagyok csak divatrocker nem :D Nem sok dolog áll hozzám közelebb mint ez a műfaj, tudom a kedvenc bandáját én is szeretem (jó, ki nem szereti az iron maident?!)de ezzel nem lehet "megfogni" :P az meg hogy öltözzek úgy mint egy rocker? Ennél jobban nem megy :P
2016. febr. 5. 00:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele. Kezdeményezz. Valószínüleg nagyon be van szarva, és nem meri megtenni az első lépést.
2016. febr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!