Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesznpbukipus lány vagyok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesznpbukipus lány vagyok. Még akarom csokolni a legjobb baratnomet? A többi lent

Figyelt kérdés
Ugye én leszbikus vagyok ő heteroszexuális. Nem zavarja h leszbikus vagyok. Es egy idehpje !ég szeretnem csokolni. Azt mondja nem bánja. Az első csókja az enyém azt mondta. Csak félek hogy elveszítem!. Nah szóval h csokoljam meg h ne ilyedjen meg vagy valami? Még nem csókolóztak lanyal. Csak régen fiuval legközelebb megveszem akármi lessz. Segitsetek lecci
2016. aug. 17. 23:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért. Megteszem *
2016. aug. 17. 23:45
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja és 15/L vagyok
2016. aug. 17. 23:46
 3/11 anonim válasza:
100%
Úristen. Komolyan erőlködött a szemem és az agyam is, hogy megértsem mit írtál.
2016. aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gáz, de én se nagyon értem. Ha beleegyezett, akkor mi a kérdés?
2016. aug. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Thűűű! Ez aztán a keresztény! Van itt olyan szó amibe nincs hiba?

Na de a témára térve először csak nyelv nélkül és lassan. vezesd rá hogy mit csináljon...

2016. aug. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Segítek előbb a többieknek:


,,Leszbikus lány vagyok. Meg akarom csókolni a legjobb barátnőmet! A többi lent.


Ugye én leszbikus vagyok, ő heteroszexuális. Nem zavarja a barátnőmet, hogy én meleg vagyok. Egy ideje viszont megszeretném csókolni. Ő azt állítja, nem bánná. Azt mondta, hogy az első csókja legyen az enyém. Csak félek, hogy elvesztem a barátságunkat! Na, szóval, hogy csókoljam meg, hogy esetleg ne ijedjen meg, vagy ne lépjen el tőlem? Még nem csókolóztam lánnyal, csak régebben fiúval. Legközelebb megteszem, akármi lesz, de most segítsetek, kérlek! "


Kicsit átfogalmaztam.



A válaszom: Csináld úgy, ahogy fiúkkal tetted. Csókban egyáltalán nem számít, hogy lány, vagy fiú az illető. ( Tapasztalat szempontjából, ugyebár. ) Csináld úgy drágám, ahogy tudod, ahogy jól esik neked! Csak ne stresszelj rá, mert attól fogod elrontani. Ne legyen megfelelési kényszered, semmi gond nem lesz. A lány is akarja, te is akarod, szabad az út, hajrá! ;)

2016. aug. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom. Jól szoktam fogalmazni írok is regényeket. Csak most először írom kimh meleg vagyok. És hát ha.. de nagyon koszonom a válaszokat. Megnyugodtam. Nem szeretném elrontani az első csokjat. Szeretném őt. És hát fiatalabb is. nekem kell odafigyelnek h ne okozzák neki traumat.
2016. aug. 18. 02:53
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lenszbukipus?😁😁
2016. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elirtam. Bocsánat. Am meg egy kérdés ha nyelves csokrol van szó és hat nem tudja miről van szó van mit tegyen akkor én mit csináljak?
2016. aug. 18. 12:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Légy határozott, tarts ki a határozott elképzelésed mellett. Dugd oda az arcodat, nyomd az ajkaira a te ajkaidat, akár a tarkójára is csúsztathatod közben a kezedet. Adj neki két, három puszit, közben egyre nagyobbra nyisd ki a szádat, aztán óvatosan csúsztasd át a másik lány szájába. :D
2016. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!