Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A legjobb barátnőm komolyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm komolyan leszbikus?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk legjobb barátnők, de ő nagyon furcsa. Sokkal furcsább mint más lányok. Ha lesz egy pasim rögtön szidni kezdi, hogy így ronda, meg úgy ronda, szerintem pedig csak féltékenykedik, mert régen elkezdett engem ölelgetni az ágyában meg majd nem megcsókolt, mert oda tartotta a száját de én nem tettem meg. Nagyon olyan volt, mintha meg akart volna csókolni. Meg mindig mondta, hogy adjak neki puszit, meg vigyem a hátamon, meg ő is vitt. Nekem ez egy lánytól kicsit fura. Múltkor azt mondta én vagyok a szerelme, aztán azt, hogy csak úgy viccelt. Amúgy egy csomószor vannak nézeteltéréseink, de utána mindig megölel (persze ezt természetes) de olyan is volt, hogy egy próba fülkébe voltunk és szégyellős előttem ( pedig van rajta topp) ráadásul én is lány vagyok és mondja hogy forduljak el. Szóval még nyáron, amikor pólót voltunk venni, mikor már át vette a pólót, csak úgy megölelt szó nélkül. Nagyon fura volt, és legalább 10 másodpercig szorított engem magához. Aztán egyszer mikor találkoztunk még év elején, mentünk egy ilyen képzésre, és ott amikor kimentünk szünetben és nem volt ott senki átölelt, és az én arcomhoz nyomta az ő arcát, és azt suttogta, hogy "nem engedlek el". De ilyen már a liftben is volt, csak én sose öletem vissza mert nem értettem miért csinálja. Amikor még főiskolára jártunk, szünetben az öltözőben, mikor nem látta senki, azt mondta adjak neki puszit, meg hogy masszírozzam meg. De amikor hallotta hogy jön valaki, olyankor azt mondta hogy hagyjam abba. Szóval nagyon fura ez az egész. Minden esetet megjegyeztem, de nem jutok válaszra. Az biztos, hogy én nem vagyok belé szerelmes, csak tudni szeretném miért ilyen a legjobb barátnőm. Elvileg egy legjobb barátnak nem kellene rám hajtania..

2016. jan. 17. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg szerelmes beléd.

Mondjuk megértem, hogy ez neked sok(k), de a legjobb barátnődről eléggé lekezelően beszélsz.


Inkább próbáld megbeszélni vele, mert elhiheted, neki ezerszer rosszabb ez a helyzet, mint neked.

DE CSAK IS NORMÁLISAN ÉS NEM SÉRTŐEN...


(tapasztalatból beszélek, én is voltam már szerelmes hetero lányba és sajnos kb ugyanígy viselkedtem, mint ő)

2016. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
A nő nő marad, akár heteró, akár leszbi.. Mindig az elérhetetlen kell nekik.. :D
2016. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
hát a leírtak alapján a csaj igazi pszichopata lehet..:D Menekülj!:D 18/L
2016. jan. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!