Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miután a barátnődet élete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután a barátnődet élete legjobb orgazmusáig juttatod, miért kell rögtön ezt megírnia a barátnőinek?

Figyelt kérdés

Mondta hogy ilyen jó szexben sosem volt része. Ahelyett hogy velem összebújna egy kis romantikára, elővette a telefonját és megírta a barátnőinek. Ezen én úgy felhúztam magam. Egyrészt mert mégis miért kell rögtön kibeszélni ezt. Másrészt semmi közük hozzá és nem kellen tudniuk hogy mi mikor és mit pontosan hogyan csinálunk.

Csak szerintem felháborító?

26F (barátnőm 19)



2016. aug. 13. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
a nők státuszos beállítottságúak. tudatni akarja hogy neki jó dolga volt. ez hozzátartozik minden jóhoz amit átél. része a jó dolgoknak amiket te okozol. szóval hogy is mondjam 1 kicsit elrontottad azt a ritka jó dolgot... balfácán vagy
2016. aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

megértem, hogy beszélgetnek a párjaik teljesítményéről, de hogy rögtön az esemény után, amikor még én is ott vagyok vele megírni...

Férfiként is előkerül a téma pár sör mellett, de eszembe se jutna rögtön tudatni

2016. aug. 13. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy én is megbeszélem a barátnőimmel, de max. másnap vagy pár nappal később. Szerintem elég nagy bunkóság rögtön megírni ezt.
2016. aug. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Örülj neki, ha világgá kürtöli. Így majd megdughatod 1-2 banőjét is:)
2016. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Erről szól a facebook világa. A felhasználók megírják az apró örömöket, s közben megfeledkeznek az érzésekről.
2016. aug. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Legyél rá büszke, de még jobb, ha hallják is
2016. aug. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Javaslom, hogy magyarázd el neki miért bunkósság ez, aztán megérti és több ilyenben nem lesz részed. Különben vegyél erőt magadon és legyél kicsit szívtelen vele azaz, a következő szex után amikor ő elkezd telefonozni te menj el a géphez és egy fél órát tölts el valami feleslegessel, szerintem ne legyen a facebook mert azt lehet hogy tolerálja (vagy találj ki valamilyen hasonló visszavágást magad :).
2016. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

figyelj sajnos sok nő ostoba minta szél. az elsőnek igaza van. egy nőnek az egyik legfontosabb dolog a státusz. tük mindegy ki vagy mi vagy, ha öltönyben vagy és vagy jó munkhelyed van, azt sem számít ha egy tróger köcsög vagy amúgy.

undorító.

2016. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A barátommal pár napja volt emiatt egy kisebb összezörrenésünk. Beszeltem egy fiú barátommal a szexuális eletünkről es ezt a párom is megtudta. (elmondtam neki) Szerinte ami az ágyban történik az csak arra a két emberre tartozik akár jó, akár rossz, akár semleges, gyakori vagy épp ritka. Ő is tartja magát ehhez, sosem beszél a barátaival a nemi életéről. Én van olyan, akivel beszéltem ilyenekről, mielőtt vele összejöttem. (Persze sosem írtam facebookon erről senkinek. Pláne nem a szitu után, az ágyból, csak ha személyes találkozón szóba jött és akkor sem a részletekről.) Elmagyarázta, hogy ez az elveivel ütközik, és mennyire visszaélhetnek vele mások + nem tartozik senki másra kettőnkön kívül. Megértettem és tartom magam mostantól ehhez. Beszélj vele. Ha érett, meg fogja érteni. Sok sikert! :)
2016. szept. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!