Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-lányok; mi az ideálotok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok; mi az ideálotok, mit vártok el a párotoktól?

Figyelt kérdés
Külső, belső ha van más azt is írjátok:)
2016. aug. 18. 08:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

először is ami az ideálom, azt nem várnám el a páromtól, mert az ideál, az egy olyan dolog, ami a valóságon túl mutat, az ideál az egy kitalált dolog, egy fejben megkreált személy.:D Mert senki sem tökéletes, így senki sem lehet ideális. Az ideálba nem gondoljuk bele az esetleges hibákat, amik az illetőben lennének. Na de hogy mi jön be nekem? Hát először is, hogy szeresse az életet, szeresse az embereket, szeresse saját magát, ápolja magát testileg is(tehát eddzen), és szellemileg is(tehát olvasson vagy valami ilyesmi), emellett lehessen vele jól elszórakozni is. Mert ő így ezáltal nagyon elégedett lesz saját magával, és így tudok elégedett lenni én is vele. Csak azzal lehet jól elszórakozni, aki úgy gondolja magáról, hogy jól el lehet vele szórakozni. Ez így működik:D Ezért lényeges, hogy minden szempontból legyen egészséges. Az hogy hogyan néz ki én az ilyen dolgokban nagyon válogatós vagyok, és az olyan lányok jönnek be leginkább, akik alig kennek magukra valamit(vagy egyáltalán nem), és úgy megfognak nagyon külsőleg. Leírni konkrét fajtákat, hogy szőke barna ilyen szemű olyan szemű azért nem írnék, mert minden típusból van ilyen, hogy csak szimplán természetesen gyönyörű és megtetszik.:D Van aki ezzel fog meg van aki azzal. És szerintem a maga módján minden lány egy természetes szépség, csak lehet nem ugyanannak a srácnak. Fú de nyálasra sikeredett ez xd Na de mindegy


20/f

2016. aug. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a külső végülis mindegy..annyi az egyetlen dolog ami fontos nekem, hogy sportoljon valamit :)


Belső viszont annál inkább számit..Elsősorban legyen őszinte és soha ne hazudjon. Legyen kölcsönös bizalom. Legyen laza és ne gondolja túl az egyszerű dolgokat. Emelett legyen inteligens is :)

Nagyjából ennyi..:)

15/L

2016. aug. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Deniel9 ***** válasza:
Előzőnek üzenem nem mindenkinek lehet ideje sportolni. Ez nem létfontosságú tényező szerintem. 17/F
2016. aug. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre nehéz meghatározni, ha látom, tudom, tetszik-e vagy nem. Alapvetően a barna hajú lányok szoktak megtetszeni, de volt már más is. Csak ne legyen rajta túl sok felesleg, viszont ne is legyen csontsovány - ennyi az elvárás.


A belső nekem fontosabb. Elsősorban legyen intelligens, lehessen vele beszélni mélyebb dolgokról. Fogadja el magát, és engem is olyannak amilyenek vagyunk. Legyen kölcsönös bizalom, és ne 'fojtson meg' azzal, hogy folyton utánam lohol - szerintem még ha együtt is vagyunk, fontos hogy az életünknek maradjon egy önálló része is, ne legyen 'ellenőrizve' minden amit csinálunk. Ha van bizalom, szerintem ez nem nagy elvárás. Egyébként legyen társasági lény, szeressen bulizni, mert én ilyen vagyok, és szeretném ha ebben is a társam lenne. :)

19F

2016. aug. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#1: tudom, hogy nem ugyanaz, és mit jelent az ideál és az elvárás is:) azért írtam mind kettőt mert érdekel:D

Jöhetnek még!;)

2016. aug. 18. 09:52
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az már régen rossz, ha valakinek elvárásai vannak egy emberrel kapcsolatban akit szeret. Tehát nem viselkedhet így, vagy úgy, csak is úgy ahogy én azt gondolom, és ezt elvárom tőle. Ez már nem az, hogy elfogadjuk őt olyannak amilyen, hanem elvárjuk, hogy olyan legyen amilyennek mi képzeljük.
2016. aug. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6 egyetértek, de ma mar (sajnos) eleg sok elvarassal vannak az emberek, aminek eleg nehez eleget tenni..
2016. aug. 18. 10:40
 8/16 anonim ***** válasza:

Belső: legyen cuki, aranyos, kedves, megértő, őszinte, ne legyen sértődékeny, őszinte, tiszta szívből szeressen és ezt mutassa is ki!

Kulső: szem és hajszín mindegy, 175cm-nél alacsonyabb, viszonylag sovány, de azért ne legyen anorexiás és azért tartsa magát szépnek!

2016. aug. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#8 *14/f:D
2016. aug. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
de nem kell eleget tenni.. Miért is kéne?:D Miért is akar mindenki megfelelni az embereknek? Miért is akar valaki egy olyasvalakivel együtt lenni, aki egyértelműen nem azért van vele, mert olyan amilyen? Nyilván érdekből. Mert az az ember tud valami olyat, amit te is szeretnél tudni, vagy érteni, vagy érezni, vagy átélni.(de lehet nem is tudja, csak felszínes, és azért tartja fent a látszatot hogy tudja a dolgot, hogy ezáltal szerezzen magának figyelmet, tiszteletet, egzisztenciát) Tehát példának egy egoista emberke, ő azt a látszatot szeretné fenntartani, hogy magabiztos, erős jellem, ezért hitegeti magát, hogy ő milyen jó ebben is abban is, és ezért az emberek főleg talán a lányok meglátják benne a lehetőséget, hogy húú tőle aztán sokat lehetne tanulni, meg sok mindenben jó lehetne pl párkapcsolatban, de mindenesetre érdemes vele megismerkedni. A valóság meg az, hogy egy puhány emberke, aki nem mer szembenézni a valósággal, mert lehet olyanokat mondana magának, hogy sírva fakadna.. És mikor a valóság kiderül a puhány egoista srác nem fog tudni szembenézni velük, sok lesz a vita, a lány vagy behunyászkodik és úgy marad mellette, mert már ő is hitegeti magát, hogy de ő tényleg olyan, de ő tényleg jó stb, vagy pedig kilép a kapcsolatból, vagy akár a srác lép ki a kapcsolatból, mert annyira nem tud azonosulni a valósággal amit a lány tárna elé. De ezek olyan dolgok, hogyha magaddal őszinte vagy, és ezentúl is csipázod magad, és csak lazán magadban is olyan jól el tudsz szórakozni, csak szimplán a fejedben, hogy hangosan felnevetsz a szobádban otthon, akkor nem lesz szükséged ilyenekre. Nem fogsz akarni megfelelni senkinek, csak azt fogod akarni, hogy magaddal nagyon jóban legyél.. Mert ez egy fenomenális érzés. És így villámcsapásra az összes ember látni fog benned valami furcsát, valami nagyon energikusat, és akarni fognak ők is belőle. Én ez utóbbit mind átéltem:D
2016. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!