Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Metálhead lányok! Mi az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Technokol Rapid kérdése:

Metálhead lányok! Mi az ideálotok?

Figyelt kérdés

Tegnap valaki kiírt egy kérdést rocker fiúk ideáljával kapcsolatban. Egy elég emberes olvasnivalót hagytam a kérdés alatt. Belinkelem hogyha valakit esetleg érdekelne. Én vagyok a #6-os válaszoló. http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__randizas_..

Szóval gondoltam, hogy kiírom a kérdés fordítottját mivel még nem olvastam effélét. Tehát Metálhead lányok! Mi az ideálotok?



2016. júl. 4. 05:28
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nos, az igazság az, hogy picit válogatós fajta vagyok, de ha rocker/metalhead fiúról van szó... akkor abban olyan sok kifogásolni valóm nincs. Illetve... függ attól, hogy mit nézek rajta. Ah, ez bonyolult. Vannak bizonyos kritériumok.

Számomra nagyon sokat jelent az, hogy egy fiúnak milyen a zenei ízlése, s bár én a zenei stílusomat nézve inkább a metál felé húzok, nem állítom azt, hogy feltétlenül egy ugyanilyen pasit keresek. Félreértés ne essék, nem hiszem, hogy egy rapper/swag yolo (vagy mittudomén, mik vannak még) gyerek elnyerné a tetszésem, hanem például ha akad olyan fiú, aki inkább klasszikus rockzenét hallgat, nálam az is nyerő lehet. Ha esetleg a metált kedveli, teljesen mindegy, hogy milyen alműfajt szeret a legjobban, elvégre nekem nincs konkrét kedvencem ezek közül, bármit szívesen meghallgatok, ha megtetszik, csak az legyen metál. Sőt, lehet, útba igazítana egy hús-vér metál fiú, aki valamennyivel tapasztaltabb az egészben, hogy ne keverjek össze egyes alműfajokat. Sajnos néha hajlamos vagyok erre is. Nagyon, szinte kimondhatatlanul szeretek a zenéről elbeszélgetni valakivel, akár órákon keresztül. Igen, kb. ennyire fontos a zenei ízlés.

Na de, hogyha már "ideálról" van szó, akkor természetesen bővebben is leírnám, mi fontos, milyen tulajdonság tud legjobban levenni a lábamról. Kezdeném a belsővel, mert hangsúlyozom, hogy számomra kicsit többet jelent ez, mint a puszta megjelenés.

Egy ideális fiúnak számomra kedvesnek, főleg nem nagyképűnek, megértőnek kell lennie, aki nem erőszakos, lehetőleg nem váltogatja a barátnőit hetente. Szerintem ez nagyon visszataszító tud lenni, és őszintén sajnálom, hogy sokan abban a tévhitben élnek, hogy ez menő. Egyáltalán nem az. Viszont amit kiemelnék, az az, hogy az intelligens fiúk a gyengéim, azok, akikkel az élet nagy dolgairól is ugyanúgy el tudok beszélgetni, mint mondjuk a zenéről, együttesekről. Az intelligencia igenis vonzó. Ha meg valami kell neki, küzdjön érte.

A belsőkről azt hiszem ennyi. Ja, és ne legyen hanyag, értse meg, amit mondani szeretnék, szeressen, éreztesse, hogy fontos vagyok neki, de azért ne vigye túlzásba ezt sem.

És a külső... Erről jó sokat lehetne vitázni. Gondolok itt arra, hogy nagyon sok embert elítélnek az "igazi" rockerek, csak mert így vagy úgy öltözködnek (!), amit amúgy hatalmas baromságnak tartok. Szerintem nem feltétlen attól lesz valaki igazi rocker/metalhead ahogyan kinéz. Jó, nem titkolom, az igazán csábító számomra, ha egy fiúról külsőleg is meg lehet állapítani, hogy rocker. Hm...

A szó szoros értelmében imádom, ha egy fiú tetőtől talpig feketében van, vagy terepmintás gatyát hord, Converse-t, nem beszélve az acélbetétesről... És a hosszú haj is valami isteni, ám nem kötelező. Volt már olyan rocker srác, akinek rövid haja volt/van és az állam leesett tőle, tehát nem tartom nélkülönözhetetlennek a hosszú hajat, legyen az vállig vagy hátközépig érő. Azért szívesen játszadoznék a hajával, ha hosszabb hajú pasim lenne. :)

Tetszik, ha egy fiúnak borostája van, és mint a haj, ez sem nélkülönözhetetlen. Ugyanez a helyzet a tetkóval, piercinggel. Bónusz, ha bármilyen hangszeren tud játszani, ha pedig egy együttes tagja, akkor kész, végem. :D

Említettem már, hogy a belső fontosabb picit mint a külső, úgyhogy mindössze még annyit írnék le, hogy a bandás pólós fiúktól el tudnék ájulni (jó értelemben, persze), de ha megtudom, hogy divatból hordja, attól kiakadok. Ezen kívül kötelezőnek tartom, hogy adjon keveset a külsejére, mert a zsíros haj, ápolatlan fogak, bőr, testszag, piszkos ruha undorító tud lenni.

Valamiért úgy érzem, hogy a külső tulajdonságokkal olyan sok mindent nem árultam el, amiket leírtam, eléggé alapok, ezért a mostani kiszemeltemet szépen körülírnám, hátha így könnyebb eligazodni rajtam is. :D

Szóval. A srác picit magasabb nálam, nem sokkal (számít a magasság, mert én egy törpe vagyok, és milyen édes már, ha a fiú magasabb), két éveel idősebb nálam. Az alkata a normál kategóriába tartozik, nem telt és nem is sovány. A haja sötétbarna, félhosszú, szinte fekete, az arca pedig kisfiús. Más szót nem igazán találok erre. Aranyos. Iszonyat édes, de komolyan. A bandás pólóitól meg egyszerűen fangörcsöt kapok, mert leginkább Iron Maiden/Slipknot/Kárpátia/Eluveitie pólókat hord, nekem pedig ugyanezek az együttesek a kedvenceim. Azt hiszem, hogy a zenei ízlésünk tökéletesen megegyezik. Ó, és pár hónapja dobos egy bandában. Ennyit róla, számomra ő a tökéletes.

Összegezve: azt írtam, hogy válogatós vagyok, és ha ezek a tulajdonságok nincsenek meg egy fiúban, akkor arra nem tudok mit mondani. De ki tudja, kivel hoz össze a sors. Legyen metalhead, ennyi. Körülbelül ilyen lenne az ideálom. :)

(A kérdező voltam)

2016. júl. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na akkor a hosszú válasz után egy rövid:D Nincs igazán ideálom külsőre, a nagyon kövér embereket nem bírom, meg a nagyon kigyúrtakat. Van persze ami plusz, öltözködésben a bandás pólók mindenképp szexik:D Kicsit hosszabb, túrható göndör haj az is király, de egyik se alapfeltétel. Belsőre leginkább az összhatás fontos, de a humor és az intelligencia nagyon fontos. Jó ha közös az érdeklődési kör és nem árt ha nem welhellot hallgat:D De tetszett már olyan fiú is aki ritkásan hallgatott rockot metált és mellé mindenféle mást is.
2016. júl. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egyetlen emberre, azaz a páromra szűkítem a kört és az alapján írok, így konkrétumok is fognak szerepelni alább.


Kezdjük a kevésbé fontos, de nem elhanyagolható dologgal ,azaz a külsővel:

Derékig érő, szinte fekete,sűrű, gyűrűgöndör haj. Óriási szempillák és zöldesbarna szemek, vastag ajkak, szép mosoly. Vékony arc. Kifejezetten vékony,de egész magas testalkat. Arcszőrzetet utálom ,az anyajegyeket viszont nagyon szeretem. Zenekaros pólók minden mennyiségben.Fekete ruhák, tornacipő, farmer, de ha kell tud elegáns lenni. Ápoltság ,de ez alapvető. Jó illat.


Belső tulajdonságok ,ízlés:

Van a zenei halmazainknak egy közös része, pl. Tool, Pantera, de én inkább thrash és heavy rajongó vagyok , ő pedig djent ,prog és kissé grunge. A jazz mindkettőnknek bejön. Maximalista , félénk , csendes , szétszórt (nem zavar, aranyos) ,örökmozgó, segítőkész ,őszinte. Nem szeret senkit megbántani. Mindig elgondolkodik valamin. Reálos típus. Családcentrikus , de gyermeket szerencsére nem akar. Számomra humoros. nagyon intelligens. Nyugodt , tisztelettudó.

Plusz dolgok:

-alap szinten tud főzni

-játszik gitáron , basszusgitáron ,dobon , zongorán és énekel

-két együttese van

-beágyazott biomechatronikai rendszerfejlesztő mérnöki pályán halad

-soha mégcsak meg sem emelte a hangját velem szemben (akkor sem mikor hisztizek, amire nem vagyok büszke , de egy évben kétszer előfordul akaratom ellenére is)

-imád kirándulni

-szeret szerelgetni, barkácsolni, ajándékokat mindig kézzel készít.

-0-24-ben igényli a figyelmemet.

2016. júl. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!